Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 09:57
 
Rize'mizi en güzel şekilde tanıtacağız
Kültür Haberi
Rize'mizi en güzel şekilde tanıtacağız

İstanbul 11. Rize Günleri İçin Toplantı Yapıldı 


İstanbul Maltepe etkinlik alanında 16-20 Ekim tarihleri arasında Rize Valiliği himayesinde, Rize Dernekler Federasyonu organizetörlüğünde 11. si düzenlenecek olan Rize Günleri için, Rize Valiliği Ayder Toplantı Salonunda Vali Kemal Çeber Başkanlığında toplantı düzenlendi. 


Düzenlenen toplantıya Vali Çeber’in yanı sıra Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, İlgili Kurum Müdürleri ve STK temsilcileride katıldı. 


Toplantıda Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Albayrak’ta bir sunum yaptı. İstanbul’da yapılacak Rize Tanıtım Günlerinin başarılı bir şekilde geçmesi için ortak hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Albayrak kurumlardan beklentilerini iletti.  


Toplantıda konuşan Vali Çeber ;” Rize çok güzel bir şehir. İlimizin kendine özgü pek çok özelliği bulunmakta. Bu özelliklerin tanıtılması, kültürel değerlerin paylaşılması açısından bu organizasyonlar ciddi önem taşıyor. Koordineli bir şekilde hareket ederek ilimizi en güzel şekilde tanıtacağız. “ dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'mizi, en, güzel, şekilde, tanıtacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı