Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 14:32 Bu haber 608 kez okundu
 
Rize’nin güneye açılan kapısı olacağız.
Diğer Haberi
Rize’nin güneye açılan kapısı olacağız.

KARA, “SALARHA’YI GELİŞTİRECEĞİZ” 

Salarha Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Hasan Kara, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını ve projelerini değerlendirdi. 

Kara, “Salarha’mızı geliştirip büyüteceğiz. Rize’nin güneye açılan kapısı Salarha olacaktır. Yapımı devam eden tünelimizle birlikte beldemizi geleceğe taşıyacağız” dedi. 

Salarha’da 31 Mart yerel seçimleri öncesinde olumlu bir atmosfer yaşadıklarını ifade eden Kara, vatandaşların da desteğiyle birlikte yeniden görev alıp Salarha’yı hak ettiği konuma getirmek için gece gündüz demeden çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

 

Beldede altyapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Kara, bu çalışmalar dolayısıyla hasar gören yolların yüzde 95’inin yeniden yapıldığını ifade etti.  

Belde belediyesinin imkanlarının üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Kara, 15 bin tona yakın asfalt döktüklerini bunun da AK Parti belediyeciliği sayesinde mümkün olduğunu ifade etti.

 

Kara, “Tek derdimiz ve gayretimiz Salarha’ya ne yapabiliriz olacaktır. Makam ve mevki derdimiz asla olmadı. Bundan sonra da olmayacaktır.” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize’nin, güneye, açılan, kapısı, olacağız.,
Yorumlar
Haber Yazılımı