Haber Detayı
06 Ekim 2013 - Pazar 12:16
 
Rize'nin iki İlçesinin Alınması İçin Özel Talimat Verdi.
Diğer Haberi
Rize'nin iki İlçesinin Alınması İçin Özel Talimat Verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Rize ziyaretinin ayrıntıları ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Rize ve Artvin’de geçirdiği 2 günlük bayram tatilinde Parti yöneticilerine Rize'nin iki ilçesinin alınması için özel talimat verdiği ortaya çıktı.

  ÇAMLIHEMŞİN VE FINDIKLI'YI MUHAKKAK İSTİYORUM TALİMATI  

CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan ve CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya’nın da aralarında bulunduğu bir grup partili ile Çamlıhemşin'e bağlı Ayder yaylasında yaptıkları toplantıda özellikle Rize'nin seçmen durumu hakkında bilgi alırken Partililere Fındıklı ve Çamlıhemşin'in alınması konusunda özel talimat verdiği öğrenildi.

  Rize'ye bağlı olup seçmen sayısının az olduğu ilçelerde yapılacak olan özel kulislerle seçmenlerin oyları alınması planlanırken ,gerekirse diğer ilçelerdeki seçmenlerin nüfusu az olan ilçelere oylarının taşınması için teşvik edilmesi planlanıyor.   CHP'NİN B PLANI DA HAZIR   Başbakan Erdoğan'ın memleketi olan Rize'de iki ilçeyi almayı hedefleyen CHP'li yöneticiler, şimdiden kulis çalışmalarına başlarken Erdoğan'ın memleketinden iki belediyeyi almak tek hedef olacak.   Rize'nin iki ilçesini almak için diğer partilerle işbirliği yapılması için kulislere başlayan CHP kurmayları ,seçmen sayısının çok olduğu ilçelerde diğer partilere destek vermeyi planlarken , seçmenin az olduğu ilçelerde diğer partilerden destek isteyeceği öğrenildi. (Cemil Kus)
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'nin, iki, İlçesinin, Alınması, İçin, Özel, Talimat, Verdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı