Haber Detayı
14 Haziran 2014 - Cumartesi 14:45
 
Rize'nin Zirvesi Halkın Sofrasında
Diğer Haberi
Rize'nin Zirvesi Halkın Sofrasında

Rize'nin Zirvesi Halkın Sofrasında

Rize'nin siyasi ve bürokratları sabah kahvaltısında esnafla bir araya gelerek Rize'nin minziciler sokağında yapmış oldukları kahvaltı sonrası esnafın sorunları dinlediler.

Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın programları öncesinde esnafla beraber kahvaltı yapan siyasi ve bürokratlara Rize esnafları yöresel doğal ürünlerden oluşan bir kahvaltı sofrası hazırladı.

Sabah saatlerinde gerçekleşen kahvaltıya Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize Milletvekili Hasan Karal, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Avcı ve Rize esnafı katıldı.

Gerçekleşen kahvaltı sonrasında esnaf ziyareti yapan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Avcı ve beraberindekiler esnafın ve çevrede bulunan vatandaşın sıkıntılarını dinleyerek, sıkıntıların çözümü aşamasında gerekeni yapacaklarını belirtiler.


 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'nin, Zirvesi, Halkın, Sofrasında,
Yorumlar
Haber Yazılımı