Haber Detayı
08 Ekim 2013 - Salı 10:45
 
Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor
Diğer Haberi
Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor

TÜMSİAD Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor

TÜMSİAD Rize Şubesi Protokol ve üye ziyaretlerine devam ediyor. TÜMSİAD Rize Şube Başkanı Abdulbaki Fil ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uzun, Salih Serdar, Mevlana Karali, Murat Sadettin Türüt, Coşkun Yeğen, Yusuf Akgün, Süleyman Öksüz, Osman Köseoğlu İl Genel Sekreteri Ali Öksüz ile birlikte Yağmur Çiçekevi İşletme sahibi Ahmet Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Yağmur Çiçekevi İşletme sahibi Ahmet Yazıcı, Şube Başkanı Abdulbaki Fil ve ekibine gündem ve ekonomi ile ilgili durumdan bahsetti. Ahmet Yazıcı iş yoğunluğunun iyi seviyelerde olduğunu belirtti.

TÜMSİAD Rize Şubesi Başkanı Abdulbaki Fil yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili olarak Ahmet Yazıcı’ya açıklamalarda bulundu. Başkan Fil TÜMSİAD olarak geçen yıl 35 eğitim programı gerçekleştirdiğimizi bu yılda birçok eğitim programını gerçekleştireceklerini belirtti. Ayrıca 2010 yılından itibaren gerçekleşen AB Kobi Haftası Etkinlikleri kapsamında 2010, 2011 ve 2012 yıllarında birinciliği elde eden TÜMSİAD 2013 yılında da birinci olacaklarını söyledi. Bunun yanında 2013 yılı içerisinde Ekim ayı içerisinde dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ile ilimizde yeni girişimciler kazandırmak olduğunu söyledi. Başkan Fil TÜMSİAD ailesi olarak üyelerimize gerekli konularda yardımcı olmayı ve sektörü ile ilgili gelişmelerine katkı sağlamayı çok istiyoruz. Bir üyemiz ne kadar büyürse sonuçta ilimiz ve ülkemiz de aynı şekilde büyüyecektir dedi. Bunlar bir zincirin halkaları şeklinde olup bu halkaları sağlamlaştırmamız gerekir. Bunun içinde TÜMSİAD olarak bize düşen bir görev varsa bunu yerin getirmeye hazırız dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, Şubesi, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı