Haber Detayı
04 Ekim 2013 - Cuma 15:40
 
Rizeli Emekli Müdürler MHP'ye Katıldı.
Diğer Haberi
Rizeli Emekli Müdürler MHP'ye Katıldı.

PAZAR'DA MHP'YE YENİ KATILANLARA ROZET

Rize'nin Pazar İlçesinde MHP'ye yeni katılan Erdoğan Pınar ile Süleyman Başdemirci ve aday adayı Rahmi Biber'e İl Başkanı Cem Kazmaz, rozetlerini taktı.

Milliyetçi Hareket Partisi Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş Rize İl Başkanı O. Cem Kazmaz’ın da katılımıyla Pazar ilçe başkanlığında aylık istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Toplantıda 30 Mart seçimlerini değerlendirdik. Bu seçimlerin basit bir belediye başkanlığı veya belediye encümeni seçimi olmadığını, Türk milletinin bekasının ve bölünmez bütünlüğünün oylanacağı seçim olacağı belirtilmiştir.  Ya ihanet projelerine, AKP’nin yıkım sürecine dur denilecek ya da bölünmeye tam gaz yola devam edecektir." dedi. 

"Bu bakımdan aday belirleme ve seçim sürecini bir kuvayi milliye hareketi olarak görmekteyiz." ifadelerini Kullanan Üstbaş, "Ayrıca toplantımıza, aday adayımız Pazar Çay Fabrikası Eski Müdürü Rahmi Biber, Anavatan Partisi Eski İl Genel Meclisi Üyesi Süleyman Başdemirci ve emekli Çay Fabrikası Müdürü Erdoğan Pınar katılarak rozetleri taktım edilmiştir.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Emekli, Müdürler, MHP'ye, Katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı