Haber Detayı
09 Eylül 2013 - Pazartesi 12:02
 
Rizeli Gençler Evliliğe İlk Adımı Attılar
Diğer Haberi
Rizeli Gençler Evliliğe İlk Adımı Attılar

SPOR YAZARI DİLİ'NİN EN MUTLU GÜNÜ

Spor yazarı, Rize futbol sahası komiserlerinden gazeteci Necati Dili'nin kızı Duyu Dili ve Rize'nin tanınmış diğer bir ailesi olan Kemal Çelik'nın yakışıklı oğlu Caner Çelik görkemli bir nişan töreniyle Rize Öğretmenler evinde evliliğe merhaba dediler.

Dili, Ceylan ve Çelik ailesinin nişan törenlerine, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, RTEÜ Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selamı Şaşmaz, RTEÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Torul, RTEÜ Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Vakıf Atamol, RTEÜ Kimya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kerim Serbest, Çaykur Hukuk Müşaviri Avukat Dilaver Demir, RTEÜ Öğretim üyeleri Doç Dr. Serdar Makbul, Doç. Dr. Hasan Baltaş, Üniversite personeli, Rize'de görev yapan, gazeteciler, televizyoncular, spor, siyaset, sanat ve iş dünyasından kişiler, Duygu ve Caner çifti ile aile fertlerini tebrik ettiler. Rize öğretmenler evinde gerçekleşen nişan töreninde, Dili ailesinin güzel kızı Duygu ve Çelik ailesinin yakışıklı oğlu Caner çiftinin nişan yüzükleri, Rize RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman tarafından takıldı. Rektör Prof. Dr. Karaman; Çiftlere iki cihan saadeti içerisinde ömür boyu mutluluklar diledi.

Gazeteci, spor yorumcusu Necati Dili ve RTEÜ'de çalışan memur anne Ayten ve kızı Duygu Dili ailelerinin bu en mutlu günlerinde Sekreter olarak görev yaptığı RTEÜ Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selamı Şaşmaz ve Üniversitedeki mesai arkadaşları katılarak hem eğlendi hem de Dili, Ceylan ve Çelik ailelerinin mutluluğunu hep birlikte paylaştılar. Gelecek yıl başında dünya evine girecek olan Duygu ve Caner çiftine bizlerde ömür boyu mutluklar diliyoruz.

 

 B.ALİ KAVALCI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Gençler, Evliliğe, İlk, Adımı, Attılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı