Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 20:27
 
Rizeli İsim Ak Parti'den ihraç ediliyor
Siyaset Haberi
Rizeli İsim Ak Parti'den ihraç ediliyor

Ahmet Davutoğlu, Selçuk Özdağ, Ayhan Sefer Üstün ve Abdullah Başcı'dan sonra eski İstanbul İl Başkanı RİZELİ siyasetçi Selim Temurci'nin disiplin kuruluna sevk edildiği ortaya çıktı. Temurci; ''henüz tarafımıza bir tebligat gönderilmemiştir” dedi.


Temurci, Ahmet Davutoğlu ve diğer isimlerin partiden ihraç edilmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, ”Cuma günü bir açıklama yapacağız. Şahsımla ilgili de henüz bir ihraç tebligatı elimize ulaşmadı” dedi.


Bizlere kapı gösterilmiştir


Yeni Akit'e konuşan Temurci, “Son aşamaya kadar AK Parti’nin ilkelerine vurgu yaparak bir ümidi canlı tutmaya çalıştık. Bu ümit; bizlere kapı gösterilerek sonlandırılmıştır. Değerlerimiz uğruna mücadele verdiğimiz bir yapının kendi genel başkanlığı, milletvekilliğini, il başkanlığını yapmış kişilerin öze dönüş davetlerine bu şekilde cevap vermelerini en iyi milletimiz değerlendirecektir” dedi.

 

Henüz tarih belli değil


Kasım ayında parti kuracakları iddialarıyla ilgili de konuşan Temurci, “Bu değerlendirme; parti kurun şeklinde olursa şu aşamadan sonra bu da önemli bir seçenektir. Siyasi oluşumlarda şu tarih diye bir zaman telaffuz etmek doğru değildir. Doğru zamanda, doğru hareketi yapacağımızdan herkes emin olsun” diye konuştu.

 

Yeniakit

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, İsim, Ak, Parti'den, ihraç, ediliyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Rizeli İsim Ak Parti'den ihraç ediliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı