Haber Detayı
28 Eylül 2013 - Cumartesi 09:48
 
Rizeli Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonasına Kilitlendi
Diğer Haberi
Rizeli Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonasına Kilitlendi

Rizeli Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonasına Kilitlendi

Karadeniz şampiyonu olarak bir ilki gerçekleştiren Rize Belediye Kız Futbol Takımı salı günü başlayacak Türkiye şampiyonası 1.etap final karşılaşması kilitlendi.

Geçen ay Giresun'da 3 rakibinde mağlup ederek,namağlup Karadeniz bölge şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Rize Belediye Kız Futbol Takımı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bugün Salarha Futbol sahasında antrenör İdris Ocak yönetiminde son taktiksel çalışmasını yaptı.Isınma hareketleriyle başlayan idman 5 e 2 pas çalışması,yarım sahada idman maçı,penaltı atışı ve serbest vuruşlar şeklinde neşeli bir idman gerçekleşti.

İdman sonrası,Tokat'ta yapılacak 1.etap Türkiye şampiyonası final karşılaşması için İdris hocanın görüşlerine başvurduk.

İdris Ocak: Tokat'ta Salı günü karşı karşıya geleceğimiz Ankara'nın Fomget GençlikSpor Kız futbol takımı bünyesinde 4-5 tane milli oyuncu barındıran güçlü bir takım.

Biz Rize'de çalışmalarımızı en iyi şekilde yapıp maça hazırlandık.İnşallah salı günü yapacağımız maçtan iyi bir sonuçla ayrılıp Türkiye şampiyonasına katılacak son takımlar arasında yer almak hedefimiz.

Bugüne kadar maddi ve manevi hiç bir yardımı bizlerden esirgemeyen Rize Belediye Başkanı Sayın Halil Bakırcı ve İlyas Ataç beye teşekkürlerimizi borç biliriz.

Rize Belediye kız futbol takımı Tokat'taki final maçı için pazar günü sabah 05:00'te Rize'den hareket edecek.

Bugüne kadar Rizeyi en iyi şekilde temsil eden Belediye kız futbol takımına Tokat'taki Türkiye Şampiyonası 1.Etap final karşılaşması için başarılar dileriz.

 

(Osman Köseoğlu)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Kızlar, Türkiye, Futbol, Şampiyonasına, Kilitlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı