Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 09:54
 
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
Siyaset Haberi
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA

ERBAKAN’IN LİSTESİNDE 3 RİZELİ

 

Yeniden Refah Partisi’nin, 1. Olağan Büyük Kongresi, 81 ilden delegelerin katılımı ile gerçekleştirildi. Kongrede yapılan genel başkanlık seçiminde, kayıtlı bin 117 delegeden 978’i oy kullandı. Fatih Erbakan 971 oy alırken, 7 oy geçersiz sayıldı. Böylece Fatih Erbakan, partisinin olağan genel kurulunda geçerli oyların tamamını alarak genel başkan oldu.
 

Erbakan’ın oluşturmuş olduğu listede yer alan üç Rizeli hemşerilerimizden ünlü sanatçı Davut Güloğlu, iş insanı Cemil Çolak ve iş insanı Samet Şişman MKYK üyeliğine seçilmiştir.

 

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, gerçekleştirilen 1.Olağan Büyük Kongre için teşekkür açıklamasında bulundu.  


“Değerli hemşerilerimiz. 


17 Kasım 2019 Pazar günü Yeniden Refah Partimizin 1. Olağan Büyük Kongresini büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. Ankara’nın en büyük kapalı spor salonu olan Ankara Arena Kapalı Spor Salonuna sığmayan on binlerle buluştuk. 


Tüm halkımıza gösterdiği bu büyük güven ve teveccüh için sonsuz teşekkür ederiz.  


Büyük Kongremizin yapılacağı 17 Kasım tarihinin duyurulmasının hemen ardından tüm il ve ilçe teşkilatlarımız büyük bir heyecanla çalışmaya başladı. Kapı kapı gezdik. Esnaflarımızı ziyaret ettik. Ve şehrimizden rekor sayıda vatandaşımızla, 1000 kişinin üzerinde, 19 otobüs ve 20 ye yakın özel araç ile rekor bir katılım sağladık.  


Tüm bu süreçte, gecesini gündüzüne katarak muhteşem bir azim ve inançla çalışan il yönetimi, ilçe yönetimi, gençlik kolları ve hanım kollarımıza tek tek teşekkür ederim. 


Kongremizin salonları patlatırcasına, böylesine büyük bir heyecanla gerçekleşmesini sağlayan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum. Bugün iktidar partisinin dahi yoklama almadan yapamayacağı bir programı uygulanan ağır medya ambargosuna ve karartmaya rağmen millet olarak elini taşın altına koyarak Yeniden Refah Partisi ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a karşı hissettiği sevginin, duyduğu güvenin, beslediği ümidin bir göstergesi olarak kabul ediyoruz. Tüm hemşerilerimize gösterdikleri yoğun katılım için, yolculuk boyunca heyecanımıza ortak oldukları için, salonda bizimle birlikte Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni ve Adil Bir Dünya hedefimize ortak oldukları için teşekkür ederiz. 


Bu kongremizde gördüğümüz, Türkiye’nin aydınlık geleceğidir.  


Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin Refah içinde yaşadığı Türkiye’nin artık çok yakın olduğudur.  


Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin ulaşabileceği bir adaletin çok yakın olduğudur.  


Bu kongremizde gördüğümüz, çocuklarımızın gençlerimizin geleceğinin bu günden çok daha güzel olacağıdır. 


Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin kaynaklarının değerlendirilmesi ile elde edilen kaynakların milletimize adil olarak paylaştırılmasıyla Yeniden Büyük Türkiye’yi çok yakında kuracağımızdır.  


Bu kongremizde gördüğümüz, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde hepimiz için güzel bir geleceğin burada olduğudur. 


Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin, milletimizin, ümmetin ve insanlığın geleceğinin burada olduğudur. 


Tüm halkımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum. 


‘Milletimiz İçin Biz Varız’ diyerek, ‘Burada Gelecek Var’ diyerek laf değil hizmet üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak canla – başla çalışmaya devam edeceğiz.” 


Müjdeler Olsun Yeniden Refah Geliyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZELİ, ÜNLÜ, SANATÇI, YENİDEN, REFAH, MKYK'DA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
RİZELİ ÜNLÜ SANATÇI YENİDEN REFAH MKYK'DA
Yorumlar
Haber Yazılımı