Haber Detayı
14 Haziran 2014 - Cumartesi 19:31
 
Rizespor Hocada Yeniden Başa Döndü
Diğer Haberi
Rizespor Hocada Yeniden Başa Döndü

Rize’de hedef Mehmet Özdilek 

Aykut Kocaman ile anlaşamayan Yeşil-Mavililer, rotayı genç teknik adama çevirdi

Kocaman ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması üzerine rotayı Özdilek’e çeviren Rizespor, genç hoca ile masaya otururken, anlaşma yolunda önemli mesafe aldığı belirtildi

KOCAMAN OLMAYINCA

Rize’de yeni hedef Mehmet Özdilek. Uğur Tütüneker ile yolların ayrılmasından sonra teknik adam arayışlarına başlayan Yeşil-Mavililer, uzun süredir F.Bahçe’nin eski çalıştırıcısı Aykut Kocaman ile görüşürken, bu görüşmelerden olumlu sonuç alınamadı. Kocaman ile şartlarda anlaşamayarak bu defteri kapatan Rizespor, teknik adam için rotasını en son G.Birliği’ni çalıştıran genç teknik adam Mehmet Özdilek’e çevirdiği belirtildi.

HAFTA BAŞI BİTER

Daha öncede Özdilek ile temasa geçen Yeşil-Mavililer, Kocaman ile anlaşamadıktan sonra genç hoca ile görüşmelerini yoğunlaştırdı. Özdilek’in Rizespor’un teklifine sıcak baktığı belirtilirken, Başkan Metin Kalkavan’ın hafta sonunda genç teknik adam ile görüşmelerini olumlu sonuçlandırarak hoca sorununu hafta başına kadar çözmeyi amaçladığı belirtildi. Kalkavan, “Çarşamba gününe kadar hoca transferini sonuçlandıracağız” diye konuştu.

Alihan Telatar

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizespor, Hocada, Yeniden, Başa, Döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı