Haber Detayı
08 Eylül 2013 - Pazar 13:28
 
Rizespor Otobüsü Yeniden Giydirildi.
Diğer Haberi
Rizespor Otobüsü Yeniden Giydirildi.

Ç.Rizespor A takımının otobüsü 2013-2014 sezonunda yeniden giydirildi.

Yaklaşık 15 yıldan buyana Ç.Rizespor’un hizmetinde olan takım otobüsünün yeni yüzünün sağında ve solun ÇAYKUR ve DİDİ reklamı yer alırken, ortada Ç.Rizespor logosu ve büyük boy atmaca resmi yer alıyor.

F.Bahçe beğenmedi, Mesut Yılmaz Rize’ye Göndermişti

Zamanın Başbakanı Mesut Yılmaz tarafından Ç.Rizespor’a hediye edilen otobüs, bilindiği gibi ilk çıktığı zaman F.Bahçe Kulübüne Mercedes firması tarafından yapılmıştı. Otobüs o dönemin Fenerbahçe teknik direktörü ve futbolcuları tarafından beğenilmeyerek geri iade edilmiş, Başbakan Mesut Yılmaz’ın araya girmesi ile Rizespor’a gönderilmişti.

Dışı “Cillop” Oldu, İçi !..

Bu sezon göreve gelen teknik direktör Rıza Çalımbay’ın mutlaka yeni bir otobüs alınması gerek sözleri sonrası arayışlara giren yönetim şimdilik eski otobüsü giydirerek dışını cillop gibi yaptı. 15 yıllık emektar otobüsün içi içler acısı dururken, sık sık arıza vermesi ve uzun yolculuklarda Ç.Rizespor’a yakışmayan otobüsün görüntüleri gurbette yaşayan Rizeliler tarafından her platformda dile getirilmişti.

Ağalar Hediye Etsin…

Ç.Rizespor taraftarı süper ligde mücadele eden Ç.Rizespor’un otobüsünün son model olması gerektiğini, bu bağlamda Başbakan’ın zengin bir iş adamına söyleyeceği tek cümle Rize’nin ve Ç.Rizespor’un yollarda ki vizyonunu ,marka değerini değiştireceğini düşünüyorlar.

HABER: SELİM DENİZALP

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizespor, Otobüsü, Yeniden, Giydirildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı