Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 12:45 Bu haber 435 kez okundu
 
Rizespor Yönetiminden, Başkan Serdar'a 53 Numaralı Forma
Diğer Haberi
Rizespor Yönetiminden, Başkan Serdar'a 53 Numaralı Forma

Rizespor Yönetiminden,Başkan Serdar'a 53 Numaralı Forma 

Çaykur Rizespor'un minik kapler okul kulüp projesi dolayısıyla Kendirli Beldesine gelen Rizespor altyapı sorumlusu Sadullah Köse ve Asbaşkan Serkan Karavil, Başkan Serdar'ı makamında ziyaret ederek kendisine ismi yazılı 53 numaralı formayı takdim ettiler 

Başkan Serdar'a 53 numaralı forma 

Minik kalpler okul kulüp projesi dolayısıyla Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu'nda düzenlenen program öncesi, Rizespor altyapı sorumlularından ve Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse, Rizespor altyapıdan sorumlu Asbaşkan Serkan karavin, Rizespor yönetim Kurulu üyesi Talha küçükvar Rizespor altyapıdan sorumlu koordinatör Harun ilik, Teknik sorumlu Ömer Tornacı, Rizespor altyapı hocaları Bilal karafazlıoğlu Samet papaker, Kendirli Belediye Başkanı ve AK Parti Kendirli Belediye Başkan Adayı,kendirli  Belediyespor'un Onursal Başkanı Alaattin Serdar'ı makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret sonunda köse ve Serkan karavin Başkan Alaattin Serdar'a ismi yazılı 53 numaralı formayı takdim ettiler. 

Duygularını ifade eden Başkan Serdar: Minik kalpler okul projesi ile hayata geçirdiğiniz bu projeyle yüzlerce minik öğrencimizin gönlünü kazandınız. Bu minik kalplerin sevgisi ile ileriki yıllarda  Rizespor sevgisi çok daha geniş kitlelere ulaşacaktır. 

Aynı zamanda BAL Ligi'nde mücadele eden Kendirli Belediyespor'un da Onursal Başkanı olarak, 2 yıldan beri Rize futbolunu BAL Ligi 3.Grupta, Karadeniz'in diğer illerinde çok daha geniş kitlelere ulaştırmada elimizden gelen bütün çabayı gösterip ilimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

 

Tek Belde takımı olmamıza rağmen,Mütevazi kadromuzla,iki yıldan beri  yaptığımız başarılarla yediden yetmişe herkesin takdirini kazanıyoruz.  

Belediye olarak, sosyal,kültürel alanlarda yaptığımız ve hayata geçirdiğimiz projelerin yanında sportif faaliyetlere'de çok önem veriyoruz. 

Kendirli Belediyespor'umuzun maddi ve manevi olarak hep yanında olduk, bundan sonra da  olmaya devam edeceğiz. Haziran ayı sonu, ya da Temmuz ayında inşallah açılışını yapacağımız Kendirli Spor Kompleksimizin'de açılmasıyla burası Kendirli gençliğinin ve Rize Amatör futbolunun hizmetinde olacaktır.  

 Serdar, ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu ifaderek, Rizespor Yönetim Kurulu Üyeleri ve altyapı hocalarına Teşekkür etti. 

 

Haber:Osman Köseoğlu 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizespor, Yönetiminden,, Başkan, Serdar'a, 53, Numaralı, Forma,
Yorumlar
Haber Yazılımı