Haber Detayı
18 Eylül 2013 - Çarşamba 18:19
 
RTEÜ'nin En Çok Sevilen Müdürü Veda Etti
Diğer Haberi
RTEÜ'nin En Çok Sevilen Müdürü Veda Etti

RTEÜ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Uzun yıllar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin çeşitli birimlerinde idari görev yapan ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda müdürlük görevinde bulunan Öğr. Gör. Mehmet Ali FEYİZ bayrağı Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyeleri’nden Doç.Dr. Ahmet TABAK’a bıraktı.

Devir teslim törenine Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ile birlikte akademik ve idari personel de katıldı. Törende bir konuşma yapan Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, özellikle kuruluş sürecinden bu yana Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne hizmet eden Öğr. Gör. Mehmet Ali FEYİZ’e teşekkür etti ve yapmış olduğu özverili çalışmalarının altını çizdi.

Ardından yapmış olduğu hizmetler adına Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından Öğr. Gör. Mehmet Ali FEYİZ’e teşekkür belgesi verildi.

Bayrağı teslim alan Öğr. Gör. Ahmet TABAK da Meslek Yüksekokulu’nun gelişmesi için elinden gelen gayreti sarf edeceğini söyledi ve konuşmasının ardından Öğr. Gör. Mehmet Ali FEYİZ’e plâket verdi.

Devir teslim töreninde herkese teşekkür eden Mehmet Ali FEYİZ, süreç içerisinde en iyi hizmeti vermeye çalıştığını belirtti ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu çalışanlarına teşekkür ederek konuşmasına son verdi. Duygusal anların yaşandığı tören toplu fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RTEÜ'nin, En, Çok, Sevilen, Müdürü, Veda, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı