Haber Detayı
24 Kasım 2014 - Pazartesi 13:11 Bu haber 312 kez okundu
 
Sağlık-Sen'den Doğu Karadeniz Bölge Toplantısı
Diğer Haberi
Sağlık-Sen'den Doğu Karadeniz Bölge Toplantısı

-Sağlık-Sen Doğu Karadeniz Bölge Toplantısı

Sağlık- Sen “Genişletilmiş İl Divan Toplantısı” Doğu Karadeniz illerinin katılımıyla yapıldı.

Sağlık-Sen Trabzon Şubesi tarafından Akçaabat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde düzenlenen genişletilmiş il divan toplantısına Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, ile sendikanın Trabzon, Ordu, Artvin, Bayburt, Giresun ve Rize şube başkanları ile yöneticileri katıldı.

Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş, burada yaptığı konuşmada, “Sendika üyelerinin ilk defa kendilerini yönetecek şube başkanlarını seçmek için oy kullandı. 150 bine yakın üyemiz sandık başına giderek kendisinin de sistemin içine dahil olduğunu gördü ve kendini yönetecek delegasyon şube başkanlarını seçti" dedi.

Ülkede özgürlükler ve haklar adına mücadelede başarılı olduklarını belirten Memiş, "Bu süreç devam ederse, o bölge insanıyla devlet barışırsa, bölge terörü desteklemez ise Allah'ın izniyle bu ülke Suriye ya da Irak gibi yapılamaz. Yapılmasına da hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz" diye konuştu.

Rize Sağlık Sen İl Başkanı İsmail Yılmaz ise, yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Sendikamız üyelerimizin geleceğini daha refah bir vizyona kazandırmak için yoğun çaba gösteriyor. İlimizdeki üye sayımız bin 500 civarında. Biz ailemize herg ün yeni üyeler kazandırmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki onların mutluluğu bizim mutluluğumuz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık-Sen'den, Doğu, Karadeniz, Bölge, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı