Haber Detayı
07 Eylül 2013 - Cumartesi 12:02
 
Saldırırsan Kızların Tecavüze Uğrayacak
Diğer Haberi
Saldırırsan Kızların Tecavüze Uğrayacak

İran'da geçmişte valilik yapmış siyasi bir yorumcu olan Ali Rıza Forgani, ABD'nin Suriye'ye saldırması halinde ABD Başkanı Obama'nın kızlarından birinin kaçırılacağını ve tecavüze uğrayacağını iddia etti

İran’da geçmişte valilik yapmış bir siyasi yorumcu,ABD’nin Suriye’ye saldırması durumunda ABD Başkanı Obama’nın kızlarından birinin kaçırılıp tecavüze uğrayacağını ve dünyada ABD vatandaşlarına saldırılar düzenleneceğini öne sürdü.

İranlı analist ve ülkenin güneyindeki Kiş vilayetinin eski valis Ali Rıza Forgani, ABD’nin Suriye’ye saldırması durumunda ABD Başkanı Barack Obama’nın kızlarından birinin kaçırılıp tecavüze uğrayacağını ileri sürdü.

Obama’nın Malia (14) ve Sasha (12) isimli iki kızı var.Washington merkezli ve ABD sağına yakın The Daily Caller sitesinin haberine göre Forgani ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Umarım Obama Suriye’ye saldıracak kadar dik kafalı olur. Biz de böylece ABD’nin çıkarlarının yok olduğunu görürüz.”

21 SAATTE KAÇIRILIRLAR

“Suriye’ye saldırdıktan sonra sadece 21 saat içinde her ABD bakanının, dünyadaki Amerikan elçilerinin, Amerikan askeri komutanlarının bir aile üyesi kaçırılacak. Ve 18 saat sonra ampüte edildikleri videolar dünyada yayılacak.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saldırırsan, Kızların, Tecavüze, Uğrayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı