Haber Detayı
04 Ekim 2013 - Cuma 11:27
 
TÜMSİAD Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor
Diğer Haberi
TÜMSİAD Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor

TÜMSİAD Rize Şubesi Ziyaretlerine Devam Ediyor

TÜMSİAD Rize Şubesi Kurum ve üye ziyaretlerine devam ediyor. TÜMSİAD Rize Şube Başkanı Abdulbaki Fil ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uzun, Salih Serdar, Mevlana Karali, Murat Sadettin Türüt, Coşkun Yeğen, Yusuf Akgün, Süleyman Öksüz, Osman Köseoğlu İl Genel Sekreteri Ali Öksüz ile birlikte RİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Külünkoğlu’ nu makamında ziyaret ettiler.

RİSİAD Başkanı Külünkoğlu hoş geldin karşılamasından sonra TÜMSİAD Yönetim Kurulu ile birlikte toplantı salonuna geçerek gündemle ilgili görüşlerini değerlendirdi. Başkan Külünkoğlu RİSİAD olarak yapmış oldukları faaliyetleri TÜMSİAD ekibiyle paylaşarak bundan sonraki çalışmalarımızı aynı şekilde devam ettireceklerini dile getirdi. Ayrıca Başkan Külünkoğlu gündemle ilgili olarak önümüzdeki yıl yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimleri ve Demokrasi Paketi ile ilgili olarak karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.

TÜMSİAD Rize Şubesi Başkanı Abdulbaki Fil yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili olarak RİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Külünkoğlu ve ekibine açıklamalarda bulundu. Başkan Fil TÜMSİAD olarak eğitime önem verdiklerini dile getirdi. Üyelerimizin gelişimi ve kalkınması ayrıca kurumsallaşması için gerekli ve ihtiyaç gördüğümüz eğitimleri belirli periyotlarla gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bizler TÜMSİAD olarak geçen yıl 35 eğitim programı gerçekleştirdiğimizi 2013 yılın eylül ayına kadar 26 eğitim programı gerçekleştirdiğini belirtti. Ayrıca 2010 yılından itibaren gerçekleşen AB Kobi Haftası Etkinlikleri kapsamında 2010, 2011 ve 2012 yıllarında birinciliği elde eden TÜMSİAD 2013 yılında da birinci olacaklarını söyledi. Bunun yanında 2013 yılı içerisinde Ekim ayı içerisinde dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ile ilimizde yeni girişimciler kazandırmak olduğunu söyledi. Başkan Fil TÜMSİAD ailesi olarak üyelerimize gerekli konularda yardımcı olmayı ve sektörü ile ilgili gelişmelerine katkı sağlamayı çok istiyoruz. Bir üyemiz ne kadar büyürse sonuçta ilimiz ve ülkemiz de aynı şekilde büyüyecektir dedi. Bunlar bir zincirin halkaları şeklinde olup bu halkaları sağlamlaştırmamız gerekir. Bunun içinde TÜMSİAD olarak bize düşen bir görev varsa bunu yerin getirmeye hazırız dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜMSİAD, Rize, Şubesi, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı