Haber Detayı
10 Haziran 2014 - Salı 17:11
 
Ve Nihayet.Bu Yol Asfaltlanıyor
Diğer Haberi
Ve Nihayet.Bu Yol  Asfaltlanıyor

Rize Kalesi Yolu Asfaltlanıyor

Rize'de havaların normale dönmesiyle beraber Rize Belediyesi asfaltlama çalışmalarına Kale ve Müftü mahallesiyle devam ediyor. 

Rize'nin turizm alanlarından birisi olan Rize Kalesi'ne çıkan yolda,  havaların düzelmesiyle birlikte Rize Belediyesi tarafından yürütülen asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Rize'nin turizm alanlarından birisi olan Rize Kalesi'nde yapılan restorasyon çalışmaları ile beraber Kale yolu da elden geçiriliyor.
Yıllarca bakımsız kalan 1300 metrelik yolda başlayan asfalt çalışmasında toplamda 1500 ton asfalt dökülmesi hedefleniyor.

Asfaltın Bir Diğer Adresi Müftü Mahallesi        

Buna paralel olarak devam eden asfalt çalışmalarında müftü mahallesi Süleyman Reis caddesinde bulunan stabilize yol, yapılan zemin tesviyesinin ardından asfaltlama çalışması bitirilerek yeniden vatandaşın hizmetine sunuldu.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr.  Reşat Kasap açıklamasında; "Rize'mizin turizm alanlarından birisi olan Rize Kalesi'nin yolu ilimize yakışmayan bir görüntüye sahipti. Seçim sürecinde yapmış olduğumuz ziyaretlerde de görmüş olduğumuz eksikleri giderme yolunda çalışmalarımız devam ediyor. Havaların da normale
dönmesiyle Rize Kalemize çıkan yolun asfaltlama çalışmasına başlamış bulunmaktayız. Rize Belediyesi olarak bu gibi yol bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarımız periyodik olarak devam edecektir.

Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ve, Nihayet.Bu, Yol, , Asfaltlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı