Haber Detayı
06 Haziran 2014 - Cuma 11:37
 
Yenice Rize'ye Veda Etti.
Diğer Haberi
Yenice Rize'ye Veda Etti.

Son çıkan kararname ile Rize Emniyet Müdürlüğünden Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne atanan Hüseyin Yenice Rize’den ayrıldı.

2 yılı aşkın bir süre Rize de görev yaptığını söyleyen Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice’bizler kamu adına görev yapıyoruz. İnsanımızın huzur ve güvenli bir hayat yaşaması için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yeni atanan meslektaşım Sn. Âdem Çakıcı inanıyorum daha iyi yürütecektir. Hizmette devamlılık vardır. Rize’deki görevimize Osmaniye’de devam edeceğiz. Görev süremde Rize de güzel dostluklarım oldu. Güzel insanların yaşadığı Rize’den iyi intibalarla ayrılarak Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne gidiyorum. Burada olduğu gibi Osmaniye de de kapım her zaman sizlere açıktır’ dedi.

Kırıkkale Polis Okulu Müdürlüğünden Rize İl Emniyet Müdürlüğüne atanarak ilk Emniyet Müdürlüğüne Rize’de başlayacak olan Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’da Hüseyin Yenice’nin görevinden ayrılması ile görevine başladı.

Yenice'den Başkan Kasap’a Veda Ziyareti 

Rize İl Emniyet Müdürlüğü’nden Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Yenice, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti. 

Rize’de hizmet etmenin kendisi için gurur verici olduğunu belirten Yenice, “Doğasıyla ve insanlarıyla güzellikler diyarı olan Rize’ye 2 buçuk yıl hizmet etmek onuruna ulaştım. Görev süremiz içerisince personelimizle birlikte güven ve huzur ortamı yaratmaya çalıştık. Çalışma süremiz içerisinde bize destek veren yerel yöneticilerimize ve halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’ye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Yenice’ye teşekkür ederek, yeni görevinde kendisine başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yenice, Rize'ye, Veda, Etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı