Haber Detayı
16 Eylül 2013 - Pazartesi 11:54
 
Yılın Bürokratı Seçildi
Türkiye Haberi
Yılın Bürokratı Seçildi

Kamu Görevlileri Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından geleneksel olarak verilen başarı ödülleri sahiplerini buldu. Yapılan anket ve değerlendirmeler sonucunda DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal "YILIN EN BAŞARILI GENEL MÜDÜRÜ” seçildi.

  Ankara`da düzenlenen 5. Geleneksel Ödül Töreni’nde bir konuşma yapan Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ, ödüle layık görülen isimleri, derneğin internet sitesinde vatandaşlardan gelen e-maillerdeki tercihler ile seçici kurulun belirlediği isimler arasından belirlediklerini kaydetti.

  Kamu-Der tarafından yılın en başarılı Genel Müdürü seçilen Orhan Birdal yaptığı açıklamada duygularını şunları söyledi’Devlet Hava Meydanları İşletmesini son on yılda başarının zirvesine taşıyan, ulusal ve küresel bazda önemli bir marka haline getiren büyük projelerimiz hızla devam ediyor. Kastamonu, Bingöl ve Şırnak Havalimanları Başbakanımız tarafından hizmete açıldı. Diyarbakır Havalimanı yeni terminal binasının temeli atıldı. Adıyaman’a kazandırılan muhteşem Terminalin açılışı Başbakanımızca yapıldı, genişletilen pist hizmete verildi. Yıl içinde benzer büyük tesislerin açılışları da gerçekleştirilecek. Bu ödül sadece benim değil tüm ekip arkadaşlarımındır.

Kamu-Der ve benzer birçok kuruluşun büyük bir kadirşinaslıkla DHMİ’YE layık gördüğü ödüllerin arka planında böyle büyük projeler bulunuyor. Bu büyük başarılar sayesinde HAVA YOLU HALKIN YOLU oluyor, Başbakanımızın ‘Türkiye’de uçmayan vatandaşımız kalmayacak’ direktifi yerine getiriliyor.

Kamu-Der’in bu ödülü sadece benim değil,  Devlet Hava Meydanları İşletmesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımındır. Bizi bu ödüle layık görenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılın, Bürokratı, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı