Haber Detayı
02 Haziran 2014 - Pazartesi 11:27
 
Yönetimin Sessizliği Rize'de Sabırları Taşırıyor
Diğer Haberi
Yönetimin Sessizliği Rize'de Sabırları Taşırıyor

Rize'de sabırlar taşıyor

Yeşil-Mavililer’de teknik direktör konusunda sessiz bekleyiş sürüyor

Çaykur Rizespor'un Mehmet Ali Karaca'da karar kılmasına rağmen başkan Metin Kalkavan'ın bunu bir türlü açıklamaması kafalarda soru işareti oluşturdu

NE BEKLENİYOR?

Çaykur Rizespor’da teknik direktör konusunda sessiz bekleyiş sürüyor. Süper Ligde hoca bilmecesi yaşayan takımlardan biri olan Yeşil-Mavililer’de yönetim Mehmet Ali Karaca ile yola devam etme kararı aldıktan sonra bunun hala daha açıklanmaması sabırları taşırdı. Geride kalan sezonun sona ermesinden sonra Uğur Tütüneker ile yollarını ayıran Yeşil-Mavililerde teknik direktör konusunda tek yetkili olan başkan Metin Kalkavan, Mehmet Özdilek ve Abdullah Avcı başta olmak üzere farklı isimlerle görüşmüştü. Ancak Kalkavan, Mehmet Ali Karaca'dan başka bir isme yanaşmak istemedi.

İstanbul'da bekletiliyor

Gelecek sezon takımı Mehmet Ali Karaca'ya emanet etme kararı alan Çaykur Rizespor’da bu konuda tek yetkili olan Başkan Metin Kalkavan'ın bunu henüz resmi olarak açıklamaması tepki toplamaya başladı. Kalkavan ve yönetim Karaca’da karar kılıp bu konu da taraftardan ve camiadan olumlu tepkiler almasına rağmen bunu resmi olarak açıklamaması kafalarda soru işareti oluşturmaya başladı. Sezonun sona ermesinden sonra İstanbul' a çağrılıp anlaşma sağlanan Karaca, günlerdir İstanbul' da bekletiliyor. İşleri nedeniyle gittiği yurt dışından dönen Kalkavan'ın kararı bir türlü açıklamaması sabırları iyice taşırdı.

BİR AN ÖNCE AÇIKLANSIN

Yeşil-Mavili camianın önde gelen isimleri ve taraftarlar Rizespor’un yola Mehmet Ali Karaca ile devam etme kararı almışsa bunu bir an önce açıklamasını istiyor. Uzun yıllardır Çaykur Rizespor' da görev yapan ve Mustafa Denizli'den Raşit Çetiner'e kadar birçok teknik direktör ile çalışan Mehmet Ali Karaca için kararın bir an önce verilmesini isteyen Camia, "Karaca'nın ismi her kesimden olumlu tepkiler aldı. Artık bu işin dönüşü olmaz. Rizespor'un başkanı kararı bir an önce açıklamalı. Eğer Karaca ile yola devam edecekse sonuna kadar da arkasında durulmalı. Bu işin uzaması herkese zarar verir” diye görüş bildirdiler.

Alihan Telatar

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yönetimin, Sessizliği, Rize'de, Sabırları, Taşırıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı