Yazı Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 10:58
 
Bașkan Rahmi Metin Güzide bir anlayış ile Rize'yi yönetiyor
Güngör ÖKSÜZ
[email protected]
 
 
Rize belediye Başkanı Rahmi Metin"Rize'ye güzide bir yönetim anlayışı oluşturdu” kimseyle ağız dalışına girmeden sürekli sahada icraat yaparak siyasilerimiz için örnek teşkil edecek bir yönetim anlayışı gösteriyor.
Başkan Rahmi Metin takdire şayan çalışmaları ile daha güzel hizmetler ve fedakarlık ederek Rize'mıze hizmetler yapacak halkla iç içe daha uzlaşmacı yönetim anlayışı sergilemesi memleketin istikbali için, memleketin birlik ve beraberliği için bu konuda her türlü fedakârlığı yaparak, bu görevi layıkıyla yapmak adına büyük gayretler gösteriyor.
 

Sayın Rahmi bey, şehri gerçek anlamda erdemli, faziletli ve aynı zamanda kimliği, hafızası olan ve belleğini koruyan bir şehir hüviyetine getirmenin gayreti içerisinde. Bunu yaparken de parti adından da anlaşılacağı gibi Adalet ve Kalkınma Partisi anlayışı içerisinde, adaleti temel esas  alan, kalkınmayı da hedefleyen ve bu konuda da vizyonel projeler üretme noktasında gayret gösteren bir anlayış icerisinde çalışmaya devam diyor. Katılımcı, Sosyal, Kültürel, Çevrenin ve Yeşilin Korunması, Hizmet Belediyeciliği olarak 5 temel esas ilkeye sadık kalarak, birbirleri ile çarpışmadan, birbirleriyle tatlı bir rekabet içerisinde yarış halinde  büyük bir gayret göstermesi taktire şayan bir yönetim tarzı ile belediyeyi yönetiyor. 
 

Bu anlamda Rize halki olarak bu özverilerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.
 
Etiketler: Bașkan, Rahmi, Metin, Güzide, bir, anlayış, ile, Rize'yi, yönetiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı