CHP RİZE İL TEŞKİLATINDAN RİZE KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Siyaset 10.03.2023 - 17:35, Güncelleme: 10.03.2023 - 18:48
 

CHP RİZE İL TEŞKİLATINDAN RİZE KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Partimizin Milletvekili aday adaylık başvuruları 13 Mart – 20 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Partimizden aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız bu tarihler arasında Genel Merkezimize başvuruda bulunacaklardır.
KAMUOYUNA  AÇIKLAMA Partimizin Milletvekili aday adaylık başvuruları 13 Mart – 20 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Partimizden aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız bu tarihler arasında Genel Merkezimize başvuruda bulunacaklardır.  Dosyalarını tam olarak teslim eden arkadaşlar aday adayı olma hakkını kazanıp çalışmalarını yapacaklardır. Aday belirleme yöntemi Genel Merkezimiz tarafından ayrıca belirlenip açıklanacaktır. Kesin aday listeleri de Genel Merkezimiz tarafından parti meclisimizce onaylandıktan sonra açıklanacaktır. Aday adaylığı kesinleşen arkadaşlarımız yapılacak olan basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacaktır. Cumhuriyet Halk Partisinden Rize’de Milletvekili aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlarımıza bu durum ayrıca açıklanmıştır. 12 İlçe Başkanı ve Rize İl Yönetim kurulu olarak bu konudaki tavrımızı daha önce de açıklamıştık. Bu herkesin bildiği bir konudur. Bizim hedefimiz bellidir Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bizim hedefimiz bellidir Cumhuriyet Halk Partisi olarak Rize’den Milletvekili çıkarmak, Millet İttifakı olarak Rize’de birinci çıkmak ve Miletvekillerini çıkarmaktır. Aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlarımız partimizde aday adaylığını açıklayabilir. Ama toplantılara kurumsal katılım ancak Genel Merkeze yapılan başvurulardan sonra yapılacaktır. Bu durum aday adayı olmak isteyen herkese bildirilmiştir. Dün gerçekleşen basın açıklaması ile ilgili kamuoyunda yanlış bilgilendirmeler olduğu görülmektedir.  09 Mart 2023 tarihinde yapılacak toplantı ile ilgili talep 08 Mart günü yapılmıştır.  Taleple ilgili İl Başkanımızla görüşme yapılmış ve toplantının şekli, formatı ve iletişimi , katılımı konuşulmuş , bu konuda anlaşılmış ve ona göre düzenlemeler yapılmıştır. Partimizin toplantı salonu tahsis edilmiştir. Basına bilgi verilmiştir. İl Yönetimimiz istenilen koşulları eksiksiz sağlamıştır. Gelen taleplerde anında yerine getirilmiştir. Başka talep gelseydi onlarda yerine getirilecekti.  Partimizin İl Sekreteri, İl Eğitim Sekreteri ve 2 Başkan yardımcısı toplantı süresince partide bulunmuştur.  Partimizin geleneği adaylaşma ile ilgili güzel örneklerle doludur.  Partimizde aday adayı olan herkes bizimdir. Kimseyi yok saymayız kimseyi ötekileştirmeyiz. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13.Cumhurbaşkanı yapmamızı ve Rize’de CHP’yi ve Millet İttifakını Birinci parti yapmamızı kimse engelleyemeyecek… Kamuoyuna duyurulur..                                                                                                    10.03.2023                                                                                                   CUMHURİYET HALK PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI  
Partimizin Milletvekili aday adaylık başvuruları 13 Mart – 20 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Partimizden aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız bu tarihler arasında Genel Merkezimize başvuruda bulunacaklardır.

KAMUOYUNA  AÇIKLAMA

Partimizin Milletvekili aday adaylık başvuruları 13 Mart – 20 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Partimizden aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız bu tarihler arasında Genel Merkezimize başvuruda bulunacaklardır. 

Dosyalarını tam olarak teslim eden arkadaşlar aday adayı olma hakkını kazanıp çalışmalarını yapacaklardır. Aday belirleme yöntemi Genel Merkezimiz tarafından ayrıca belirlenip açıklanacaktır. Kesin aday listeleri de Genel Merkezimiz tarafından parti meclisimizce onaylandıktan sonra açıklanacaktır.

Aday adaylığı kesinleşen arkadaşlarımız yapılacak olan basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacaktır.

Cumhuriyet Halk Partisinden Rize’de Milletvekili aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlarımıza bu durum ayrıca açıklanmıştır.

12 İlçe Başkanı ve Rize İl Yönetim kurulu olarak bu konudaki tavrımızı daha önce de açıklamıştık. Bu herkesin bildiği bir konudur.

Bizim hedefimiz bellidir Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bizim hedefimiz bellidir Cumhuriyet Halk Partisi olarak Rize’den Milletvekili çıkarmak, Millet İttifakı olarak Rize’de birinci çıkmak ve Miletvekillerini çıkarmaktır.

Aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlarımız partimizde aday adaylığını açıklayabilir. Ama toplantılara kurumsal katılım ancak Genel Merkeze yapılan başvurulardan sonra yapılacaktır. Bu durum aday adayı olmak isteyen herkese bildirilmiştir.

Dün gerçekleşen basın açıklaması ile ilgili kamuoyunda yanlış bilgilendirmeler olduğu görülmektedir. 

09 Mart 2023 tarihinde yapılacak toplantı ile ilgili talep 08 Mart günü yapılmıştır. 

Taleple ilgili İl Başkanımızla görüşme yapılmış ve toplantının şekli, formatı ve iletişimi , katılımı konuşulmuş , bu konuda anlaşılmış ve ona göre düzenlemeler yapılmıştır. Partimizin toplantı salonu tahsis edilmiştir. Basına bilgi verilmiştir. İl Yönetimimiz istenilen koşulları eksiksiz sağlamıştır. Gelen taleplerde anında yerine getirilmiştir. Başka talep gelseydi onlarda yerine getirilecekti. 

Partimizin İl Sekreteri, İl Eğitim Sekreteri ve 2 Başkan yardımcısı toplantı süresince partide bulunmuştur. 

Partimizin geleneği adaylaşma ile ilgili güzel örneklerle doludur. 

Partimizde aday adayı olan herkes bizimdir. Kimseyi yok saymayız kimseyi ötekileştirmeyiz. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13.Cumhurbaşkanı yapmamızı ve Rize’de CHP’yi ve Millet İttifakını Birinci parti yapmamızı kimse engelleyemeyecek…

Kamuoyuna duyurulur..                                                                                                   

10.03.2023
                                             
                                                   
CUMHURİYET HALK PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.