12 YILDIR RİZE'DE GÖREV YAPIYORDU. FAHRİ HEMŞERİLİK BERATI
Haber
30 Nisan 2021 - Cuma 10:26
 
12 YILDIR RİZE'DE GÖREV YAPIYORDU. FAHRİ HEMŞERİLİK BERATI
Rize Haberi
12 YILDIR RİZE'DE GÖREV YAPIYORDU. FAHRİ HEMŞERİLİK BERATI

Rize İkizdere Orman İşletmesinde 12 yıldır görev yapan Burçak Bulut İkizdere Belediye Meclisi tarafından Fahri Hemşeri kabul edildi..

   
Fahri Hemşerilik Beratını İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz verdi. Berat verirken kısa bir konuşma yapan Başkan Karagöz’ İkizdere’de güzel şeyler de oluyor. Bize, ilçemize 12 yıl Orman Bölge şefliğinde Dere köy Orman Şefi olarak görev yapan Mühendisimiz Burçak Bulut’a Belediye Meclisimizin kararıyla Fahri Hemşeri Beratı verdik. Bu karar bize hizmet yapanın unutulmadığının göstergesi. kadın haliyle çalışkanlığı ile örnek bir devlet memuru,  ve o haliyle görevi gereği dağ, taş, dere, tepe demeden ilçemiz ormanlarının, köylüsünün hizmetinde bir an olsun ah demeden ve severek hizmet eden en önemlisi köylünün rızasını, memnuniyetini üst seviyede tutan Dereköy Orman şefimiz Burçak Bulut hanım efendiye İkizdere’mize verdiği hizmetlerden dolayı, ilçe ormanlarımıza, ilçe insanımıza kattıklarından dolayı en önemlisi dışardan gelen örnek bir Devlet memuru nasıl olunuru göstermesinden dolayı İkizdere Belediye Meclisimizin kararı ile İKİZDERE FAHRİ HEMŞEHRİLİK beratı verdik. Değerli hemşerimize bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz’ dedi.

    
İkizdere Belediyesi tarafından daha önce 1965 de Kaymakam Lütfi Fikret Tuncel ve 2017 de Noter Berran Altuntecim’e Fahri hemşerilik beratı verilmişti. Tesadüf bu iki Fahri Hemşerinin Niğde-Bor İlçesinden olması.

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: 12, YILDIR, RİZE'DE, GÖREV, YAPIYORDU., FAHRİ, HEMŞERİLİK, BERATI,
Yorumlar
Haber Yazılımı