AK PARTİ DİBE VURURSA YENİLGİ KİME YAZILACAK
Haber
22 Ekim 2020 - Perşembe 08:50
 
AK PARTİ DİBE VURURSA YENİLGİ KİME YAZILACAK
Siyaset Haberi
AK PARTİ DİBE VURURSA YENİLGİ KİME YAZILACAK

Rize'de geçmişte AK Partili olup da, her ne sebeple olursa olsun darılıp Parti ismini ön plana çıkararak, ben AK Parti ye oy vermem fakat Recep Tayip ERDOGAN sevgisini kimse içimden sokup alamazlar lara bir eyyyyyy deyip sesleniyorum   
 
AK Parti genel Başkanı kim?

AK Patının son Yerel seçimlerde, büyük şehirler Belediyelerini kaybetmesi kimin prestijini sarstı?

Genel seçimlerde AK Parti' in oyu, dibe vurursa yenilgi kime yazılacak?

TBMM'de meclis çoğunluğunu Ak Parti kaybederse, Cumhurbaşkanlığı Hükümet  sistemi sağlıklı yürür mü ?

Recep Tayip ERDOGAN sevgisini araç olarak kullananlar şark kurnazlığı yapmayınız. Çok iyi biliyorsunuz ki Yukarda sıraladığım soruların cevaplarında zarar görecek tek isim var oda, Recep Tayip ERDOGAN dır. Sizler cesurca Erdoğan'a muhalefetten  çekindiğiniz için AK Partiyi ön plana çıkararak Parti üzerinden Erdoğan'ı yıkmaya çalışmayınız.

Olur 'ya Ak Parti'yi yıpratmaya çalışanlar haklı olabilirsiniz .Rize'de 2002 -2020 arası bu parti bu il'e Ekmek aş iş için ne yaptı üşenmeden yetkili birinci DEVLET GÖREVLİLERİNDEN  öğrendim işte rakamlar. 

         2002 yılında Çalışan işçi memur bağ kurlu sayısı 67840

         20020    ''        ''           ''        ''            ''              ''      91194

         2002   işsizlik oranı yüz de-11,20

         2008      ''          ''        ''    ''     5,2

         2019      ''          ''        ''    ''     5,5

         2002    Nüfus                          309,204

         2020       ''                                343,212


Yukarda rakamlar yalan söylemez bu parti aşağıda eleştirisini yapacağım yanlışlarda yapıyordur bunu ben ve benim gibi istikameti belli olanlar yapabilir ,fakat! Cumhurbaşkanı'nı seviyorum da, Partiye eleştiri getirenler oy vermeyeceğim diyenler Evet Evet sizler sahsı çıkarlarınız için, müstevli emelleriniz için 'mi geçmişte bu partinin savunuculuğunu yapıyordunuz. Bu parti nin yatırımlarını sağır sultan görüyor eleştiri yapılması abesle itikâldır, işsizlik oranı Karadeniz illerinde yüz de 9, Rize de 5.50 gibi Türkiye ortalamasının da çok altındadır. Nüfus artış oranına göre işe yerleştirme de bile çok iyi durumda ilimiz, sizler bu partiden ne gördünüz İrlandalılar. Kimse kimseyi kandırmasın, Ak Partiyi sevmeyen ler oy vermeyenler korkudan Reis sevgisini lütfetmesinler. Muhalefet partilerinin bile sert eleştiri getirmeye imtina ettiği bu günlerde ,sizler ne için, kimler için muhalefet ediyorsunuz ediyorsanız Parti üzerinden bu muhalefeti etmeyiniz. 

Rize Ak Parti İl Başkanı Sayın İshak ALİM Başkan.

Olur, normal de karşılanır, il teşkilatı olarak, vekiller olarak bir ilçe başkanıyla ilçe kongresinden önce, parti olarak karar alabilir çalışacağınız isme görev tevlit edip listeni hazırla diyebilirsiniz .Fakat ! Bu görevi alan aday secim olmadan sosyal medyadan bunu duyurması ne derece doğru? Kaldı ki ayni başkan Üye olanlara külliyede geziye getireceğinin sesleri eleştirileri durulmadan bu gibi sosyal medyadan paylaşımlarını sizler normal görebilirsiniz fakat seçmen bu gibi hataların bedelini keser. Geçmiş secimin bedeli ödenmeden bir yeni hata yapıldı ki, seçmeni çantada keklik görenler bedel ödemeye hazır olsun. Bu veya buna benzer Amatörce beyanatlar 18 yıldır bu ülkede damga vurmuş patının marka değerini halk nezdinde düşürüyor en büyük kayıp da bu bilesiniz.

SAĞLIKCILARIMIZ.

Başta Pandemi dönemini iyi yönelten Sağlık Müdürü Mustafa TEPE'yi, fedakâr sağlıkçılarımız olan tekniker , teknisyen, sekretarya, temizlik elemanı, laborant, doktorlarımız ve  Başhekimlerimizi kutluyorum Allah güç kudret sağlık versin her birine.

Rize'nin duayen Gazetecisi büyüğümüz İsmet KÖSOGLU Yaptığı izlenimler sonucunda yatalak hasta sayısının İlimiz de çok fazla olduğu yönünde olup, ilimizin güzide insanları, ŞAR. SEVİMLİLER. KASAPOĞU. YAKOMOZ, HUZUR, LİMAN, FİL DOVİZ, MERÇAN, İSLAMOĞLU OTO, OTOSAN GR, METELER, ASNUR, GALERİ MUZAFFER, YELKENCILER, CESPERRR ,MEDİKALCİLAR BANKA MÜDÜRLERİ, ÇAY BORSASI, TİCARET ODASİ,  MESLEK ODALARİ, ihtiyaç sahipleri maddi yönleri kısıtlı olan yatalak hastalara bir yatak lütfen .

SAYGILARIMLA  

Kaynak: () - Bayram Arif TURAN Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, DİBE, VURURSA, YENİLGİ, KİME, YAZILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı