BAZI KULÜPLER ETİK OLMAYAN ŞEYLER YAPIYOR
Haber
12 Ocak 2021 - Salı 14:56 Bu haber 271 kez okundu
 
BAZI KULÜPLER ETİK OLMAYAN ŞEYLER YAPIYOR
Spor Haberi
BAZI KULÜPLER ETİK OLMAYAN ŞEYLER YAPIYOR

Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Oğulcan Çağlayan'ın Rize'den ayrılmasının kendi tasaraffunda yapılmış bir hareket olduğuna kesinlikle inanmadığını belirterek "Bazı kulüpler etik olmayan şeyler yapıyor. Ondan sonra zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyor" dedi


A Spor canlı yayınında Aykut İnce'nin sorularını yanıtlayan Kartal İ Hukuksal sürecin devam ettiğini, Uyuşumazlık Çözüm Kurulu'nun verdiği bir karar olduğunu söyleyen Rizespor Başkanı, "İnşallah en doğru kararı verirler, kimsenin hakkı yenmez" dedi.

Kartal, basın toplantısıyla bazı açıklamalarda bulunacağını belirterek konuşmasına şöyle devam etti: "Bazı kulüpler etik olmayan şeyleri yaparak bazı şeyler yapıyor. Ondan sonra zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyor. Bu tip insanların bence kulüp yönetmemesi lazım. Yani kulüpte yöneticilik yapıyorsanız karşı kulübün sporcunun hakkını çok güzel düşünmeniz gerekir. Hep keseri kendi tarafına yontmanın bir anlamı yok. Hepimiz yöneticiyiz ve birbirimizle dostuz. Neticede problem yaratmak,birbirimize husumet beslemek doğru değil diye düşünüyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAZI, KULÜPLER, ETİK, OLMAYAN, ŞEYLER, YAPIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı