BEN KALKANDERELİYİM ARDEŞEN GELİNİYİM.
Haber
21 Mayıs 2021 - Cuma 14:39
 
BEN KALKANDERELİYİM ARDEŞEN GELİNİYİM.
Siyaset Haberi
BEN KALKANDERELİYİM ARDEŞEN GELİNİYİM.

Attığım bu twit üzerine yapılan bu provakatif habere bakın. Ne zamandır 3-5 çapulcu Rize’yi temsil eder oldu?


Rize ve Rizeliler 3-5 kişiden mi ibarettir?


Bu açıkça halkı kin ve düşmanlığa teşviktir.


Üstelik bu haberin altına “sokakta ağzını burnunu kırın anlar kim çapulcu” şeklinde hakkımda yorumlar yazılıyor. Beni Rize sokaklarından kimse alıkoyamaz. Ben Rize’liyim, Kalkandereliyim, Ardeşen Geliniyim. Daha da önemlisi ben cesur yürek Meral Akşener’in İl Başkanıyım. Kimsenin haddine değil bana saldırmak, saldırtmak.


3-5 çapulcunun, kurşun askerin; kadın bir genel başkanın, kadın bir il başkanının esnaf ziyareti programına provokatif saldırı girişiminde bulunduğu, sabote ettiği açıktır. Bu provakatif saldırı girişimini hiç kimse Rize’ye ve Rizelilere mâl edemez.


Biz buna asla müsaade etmeyiz.


Çünkü Rize insanı merttir, misafirperverdir, düşmanı da olsa evine gelen misafiri en iyi şekilde ağırlar, uğurlar ondan sonra düşmanlığını sürdürür. Ki biz kimsenin düşmanı da değiliz. Kimseyi de düşman olarak görmüyoruz. Sadece siyasi rakibiz.


3-5 çapulcunun yaptıklarını tüm Rize’ye mal edip kadın bir İl başkanını, beni açıkça hedefe koyuyorlar. Rize’ye ve Rizelilere de hakaret ediyorlar.


Bir de bizden özür bekliyorlar.


3-5 çapulcudan özür dileyecek değiliz. Özür dilemesi gereken birileri varsa bir kadın Genel Başkan ve kadın İl başkanının olduğu bir programda olayların tam merkezinde olan Ak parti Çayeli İlçe başkanı ve 3-5 provakatörün yaptığını tüm Rizelilere mal edenlerdir.

 


Ayşegül ÖZYANIK
İYİ Parti Rize İl Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEN, KALKANDERELİYİM, ARDEŞEN, GELİNİYİM.,
Yorumlar
Haber Yazılımı