BOMBA İDDİA. HAMİLE KALDI KÜRTAJ OLDU
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 14:40
 
BOMBA İDDİA. HAMİLE KALDI KÜRTAJ OLDU
Magazin Haberi
BOMBA İDDİA. HAMİLE KALDI KÜRTAJ OLDU

Çağla Şıkel Kerem Tunçeri'den hamile mi kaldı? Bomba iddia: Kürtaj oldu!
 

Bugün, Takvim Gazetesi'nde ismi verilmeyen bir mankenin, ünlü bir basketbolcudan hamile kalarak bebeğini aldırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ardından, Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında söz konusu ünlü mankenin Çağla Şıkel, basketbolcunun ise Kerem Tunçeri olduğu iddia edildi. Diğer taraftan, iki yıl önce de Şıkel ve Tunceri'nin adı aşk dedikodularına karışmıştı. 


Ortaya atılan bir iddia magazin basınında bomba etkisi yarattı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; şimdilerde sunuculuk yapan çok ünlü bir manken, bir dönem sevgili olduğu basketbolcu sevgilisinden bebek aldırdı. Bu haberin üzerine herkes bu isimlerin kim olduğunu merak ederken Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programı bombayı patlattı ve o ünlü mankenin Çağla Şıkel olduğunu ve Şıkel'in 2008 yılında evlendiği şarkıcı Emre Altuğ ile evli olduğu dönemde basketbolcu Kerem Tunçeri ile yasak aşk yaşadığını ve bu ilişkisinden hamile kalınca da bebeğini aldırdığını açıkladı.


Manken ve sunucu olan isim iddiaya göre basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka bir isimle Levent'te bulunan özel bir hastaneye gidip çocuğu aldırdı.


Başarılı spor hayatı kadar çapkınlıklarıyla da dikkat çeken Kerem Tunçeri ile Çağla Şıkel'in aşklarını gizli yaşadıkları ve Tunçeri'nin teknesinde görüştükleri ortaya çıktı. Aşkları ifşalanınca ayrılma kararı alan ikili hakkında yıllar sonra ortaya atılan iddia magazin gündemini adeta salladı.


Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı. Ayrılıktan sonra da adı sık sık bu basketbolcu ile anılmıştı. Eski milli basketbolcunun adı yakın zamanda çok ünlü bir oyuncuyla da anılmıştı.


"EMRE ALTUĞ'DAN BU YÜZDEN AYRILDI"


2008 yılında evlenen ve bu evlilikten Kuzey ile Uzay adında iki oğulları dünyaya gelen ardından 2015'te boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'in, Kerem Tunçeri yüzünden ayrılıp ayrılmadıkları merak konusu oldu. İddialara göre Tunçeri, Çağla Şıkel’le yakınlaştığı için bu durumdan rahatsız olan Emre Altuğ, evliliğinde huzursuz oldu. Bu söylentileri kesin bir dille yalanlayan Şıkel ve Altuğ, severek ayrıldıklarını söyleyerek de kafa karıştırmıştı.


Emre Altuğ ile Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay'ın doğum günlerinde bir araya gelerek kural bozmuyorlar. 


ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Kaynak: Editör:
Etiketler: BOMBA, İDDİA., HAMİLE, KALDI, KÜRTAJ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı