BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM
Haber
03 Kasım 2021 - Çarşamba 09:12
 
BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM
Siyaset Haberi
BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM

Memleket Partisi Rize İl başkanı Muhittin Bayrak açıklamasında, “Öncelikle Rize’ye fabrika yapmışta yüzlerce insan çalışıp evine ekmek getirecekmiş gibi böbürlenmeyin. Merak edilen çay çarşısı adı altında yapılan bu ucube de kimin çayı pişecek olmasıdır.

 

Aldığım bilgiye göre dükkân ve kafe lerden oluşacak ince belli bardak ve etrafı kalın enseli özel sektöre yani kendilerine özel miş Çaykur ve ensesi kalın özel sektör kafelerde çay demleyecek reklamını yapacak. Dükkânlardan vatandaşı sömürüp yarı fiyatına alıp işledikleri yaş çay'ı kuru çay olarak pazarlayacaklar yani vatandaşın alın teri pazarda çakalların eliyle turistlere yüksek fiyatlarla yok yeşil çay yok beyaz çay diye satılacak enseler biraz daha kalınlaşacakmış, eli çay makası tutan bir müstahsil olarak Allah’a yemin olsun ki bu süreci yakından takip edeceğim ve ensesi kalınlarla sonuna kadar mücadele edeceğim sadece burada değil ALLAH bize iktidar yüzü göstersin hukuk, yargı yoluyla Rize’de yaptığınız her haksız kazancı burnunuzdan fitil fitil getireceğim.

 

Yaptığınız usulsüzlükleri, kayırmaları, çay emekçilerinin hakkını almak için yakanıza yapışıp söke söke alacağım. Allah şahidim olsun yanınıza kâr kalmayacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURNUNUZDAN, FİTİL, FİTİL, GETİRECEĞİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı