İL,İLÇE AYRIMI YAPMADAN RİZE'YE NE KAZANDIRABİLİRİZ ONUN İÇİN KOŞUŞTURUYORUZ
Haber
06 Temmuz 2021 - Salı 17:45
 
İL,İLÇE AYRIMI YAPMADAN RİZE'YE NE KAZANDIRABİLİRİZ ONUN İÇİN KOŞUŞTURUYORUZ
Siyaset Haberi
İL,İLÇE AYRIMI YAPMADAN RİZE'YE NE KAZANDIRABİLİRİZ ONUN İÇİN KOŞUŞTURUYORUZ

Rize Milletvekili Muhammet Avcı Ardesen Belediye baskanı Avni Kahya ve İyider Belediye Başkanı Saffet METE ile birlikte Ankara'daki temaslarının ardından RizeninSesi haber sitemize özel açıklamalarda bulundu.

Avcı yaptığı açıklamada;  Ardeşen İlçesinde şehir içerisinden geçen refujle birlikte binalarin diş kaplama yatırımları ve İyidere İlçesi Hazal Mahallesindeki cami etrafinın  meydan düzenlenmesini  yapacaklarını söyledi.


Ayder'de kentsel dönüşüm kapsamı  içinde olan işletme sahıplerıne TOKİ tarafından yapılan yeni işyerlerinin  teklif edildiğini ifade eden Avcı, Rize Küçük Sanayi sitesi   esnafının Çiftekavak havzasına taşınma için  Tarım Bakanlığındakı küçük pürüzlerin  halledilmesinden ihalesinin yapılarak ilk kazmanın vurulacağını söyledi.


Rizelinin beklediği Şehir Hastanesinin dolgu projesinin ihalesinin yapıldığı  müjdesini veren AVCI  Rizeli hemşerilerinin hizmetinde olduğunu Rize için hemşerilerim için merkez il ,ilçe gözetmeden İlimize ne kazandırabılirim anlayışı  içerisinde  koşuşturduğunu belirterek Rizeli hemşerilerine selamlar gönderdi

Kaynak: () - B.Arif TURAN www.rizeninsesi.net ÖZEL HABER Editör:
Etiketler: İL,İLÇE, AYRIMI, YAPMADAN, RİZE'YE, NE, KAZANDIRABİLİRİZ, ONUN, İÇİN, KOŞUŞTURUYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı