MESUT YILMAZ DETAYI. BEN KİMSEYİ SATMADIM SATMAM
Haber
11 Haziran 2021 - Cuma 15:03
 
MESUT YILMAZ DETAYI. BEN KİMSEYİ SATMADIM SATMAM
Spor Haberi
MESUT YILMAZ DETAYI. BEN KİMSEYİ SATMADIM SATMAM

Galatasaray'ın olağan genel kuruluna sayılı günler kala Abdurrahim Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar geldi. Twitter Space’de Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç'in yaptığı yayına konuk olan sarı-kırmızılı yönetici, Başkan Mustafa Cengiz'in çok tartışılan basın toplantısını değerlendirdi.
 

“Sözlerine çok üzüldüm”


“Başkan Mustafa Cengiz'in yaptığı son toplantıda çok üzüldüm, en çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım, olmadım vazgeçtim” diyen Albayrak, sonrasında serzenişini sürdürdü: “Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle beraber o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım.”


“Bizi kimse ayıramaz”


Albayrak, Fatih Terim hakkında ise, "Fatih hocayla benim aramın kötü olma ihtimali yok. Yıllarımızı beraber geçirmişiz, hocayla bizi kimse ayıramaz, bizim aramıza kimse giremez. Fatih hocayla bizim dostluğumuz bitmez. Fatih hocayla en son Malatya maçından sonra Florya'da beraberdik. Uzun uzun transfer listesi üzerine konuştuk" açıklamasında bulundu.


“Ben kimseyi satmadım”


Albayrak 'Fatih Terim ile niye görüşmüyorsunuz?' sorusu üzerine "Ben kimseyi satmadım. Satmam. Yiğit Şardan mart ayında teklif yaptığında Mustafa Cengiz'i satmadım. Mesut Yılmaz rahmetli oldu ama hala her cuma mezarına giderim. Ben kimseyi satmam" yanıtını verdikten sonra duygusallaştı ve ağlamaya başladı.


Albayrak daha sonra "Daha fazla konuşamayacağım. Özür dilerim" diyerek odayı terk etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MESUT, YILMAZ, DETAYI., BEN, KİMSEYİ, SATMADIM, SATMAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı