MHP’DEN İKİZDEREYE ÇIKARMA
Haber
18 Temmuz 2021 - Pazar 22:26
 
MHP’DEN İKİZDEREYE ÇIKARMA
Siyaset Haberi
MHP’DEN İKİZDEREYE ÇIKARMA

Rize Güneysu ve Muradiye Beldesinde meydana gelen sel afeti dolayısıyla Rize’ye gelen MHP ekibi MHP’li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ü ziyaret için İkizdere ilçesine geldi.

     
İkizdere Belediyesinde Belediye Başkanı Hakan Karagöz ve İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun tarafından karşılanan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım ile birlikte Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu ve parti yöneticileri Belediye Başkanı Hakan Karagöz’den çalışmaları hakkında bilgi aldı. İkizdere Belediyesinin çalışmalarını Ankara’dan sürekli takip ettiklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ’partimizin mensubu Belediyelerimiz halkın teveccühünü kazanmıştır. Bütün Başkanlarımız gibi İkizdere Belediyemizde layıkıyla görev yapıyor. İhtiyaç ve eksikleriniz konusunda Ankara’da her zaman yanınızdayız ve işlerinizin çözümü için takipçiyiz ’dedi.

    
MHP nin İkizdere Belediyesini ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve Tokat Milletvekili Yücel Bulut partililer Rize MHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Feyiz ve parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

   

 

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: MHP’DEN, İKİZDEREYE, ÇIKARMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı