ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 15:43
 
ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
Kültür Haberi
ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?

Elde edilecek gelirle su  kuyusu yapılacak.

 

Halil Pehlivan’ın uzun zamandan beri hazırlığını yaptığı “Ölüler Üşür mü?” isimli kitabı yayınlandı.
 

Yayınlanan kitabıyla ilgili bir açıklama yapan Halil Pehlivan; “2016 yılında bu kitabın hazırlığını yapmaya başladım. Meselemiz insan, meselemiz insanla şekillenen hayatın rengini soldurmadan devamlılığını sağlamaktır. Hayatın akışını ve akışkanlığını sağlamaya, güncel dokunuşlarla zinde kalmaya bugün, düne göre daha fazla ihtiyacımız vardır.” dedi.


Açıklamasına;


“Öze değer katacak, her birimizin adımlarını   daha sağlam atmasına katkı sağlayacak ve insan olma meselemizde bizleri yüreklendirecek kelamları sırtlanmaya mecburuz.” diyen Halil Pehlivan, Ölüler Üşür mü? kitabını bu maksatla kaleme aldığını söyledi.

 

Geliri Su Kuyusuna


Kitabın satışından elde edilecek gelirin su kuyusu yapımı için harcayacağını belirten Halil Pehlivan;

“Bir cana can katmanın tarifsiz bir duygu olduğunu ve bu maksatla mahzunlara el uzatılacak böyle bir çabaya vesile olmaktan büyük bir haz duyduğunu” ifade etti.


Kitap Herkesin


Susuzluktan kavrulan insanların dertlerini gidermesine bir nebze katkı sağlamayı amaçlayan “su kuyusu” yapılması maksadı herkesin canı gönülden destekleyeceği bir durum olduğunu belirten Halil Pehlivan; “Bu maksat ve çaba, Ölüler Üşür mü? kitabını yazara ait olmaktan çıkartmış ve âdeta herkesin kendisine ait bir kitabı haline dönüştürmüştür.” dedi.


Büyük Bir Teveccüh


Kitabın yazılma aşamasından itibaren destekle karşılaştığını dile getiren Halil Pehlivan, “Özellikle gelirinin, su kuyusu yapımında kullanılacağının ifade edilmesi fikri, okuyucularda muazzam bir karşılık buldu.  Birçok kişi bizlerde bu kuyuya bir tuğla misali katkı sağlarız” diyerek desteklerini ifade etti.


Minnettarım!


Editöründen, yayın kuruluna ve yayınevine, sosyal medya takipçilerinden kitabın tasarım ve dizgisiyle uğraşan herkesten samimi bir ilgi gördüğünü belirten Halil Pehlivan; “Bu anlamda her birine ne kadar teşekkür etsem azdır.    Kitap artık yayında umarım, okuyucu bu kitaptan umduğu hazzı yakalar” diyerek sözlerini tamamladı.


Kitap, Önce Kitap ve  http://oncekitap.com.tr/  ayrıca https://www.kitapyurdu.com/ internet siteleri üzerinden de satılmaktadır.

 

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖLÜLER, ÜŞÜR, MÜ?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
Yorumlar
Haber Yazılımı