Peker, Ergenekon savunmasını yayınladı Hainlere ince mesaj
Haber
12 Nisan 2019 - Cuma 13:19
 
Peker, Ergenekon savunmasını yayınladı Hainlere ince mesaj
Siyaset Haberi
Peker, Ergenekon savunmasını yayınladı Hainlere ince mesaj

Peker, Ergenekon savunmasını yayınladı. Hainlere ince mesaj
 
Sedat Peker, Fetullahçı Terör Örgütü(FETÖ) polis, savcı ve hakimlerinin kurgulamış oldukları Ergenekon kumpası Davası’nda yapmış olduğu savunmasının bir dakikalık video bölümünü ilk defa kamuoyu ile paylaştı. 
 
Yayınlanan videoda, hainlere ince bir mesaj gönderen Peker, “Yargılandığım Kelebek dosyası kapsamında, bir adam işyerine 14 yaşında bir kız alıyor. İçeceğine uyuşturucu atmış ve tecavüz etmiş. Annesi de bunu şikayet etmiş. Bu da yanına iki kişi almış, Show TV’de gizli çekim yapıyorlar. Adam diyor ki: ‘Bunlar Sedat Peker’in adamı, Sedat Peker de benim yakınım… Sen eğer şikayetini geri almazsan, sizin ailenizin hepinizi öldürecekler…’ şimdi ben bu adamı yakalamışım, kolunu kırmışım yetmemiş, bacağını kırmışım yetmemiş, kafasını kırmışım yetmemiş, kaburgalarını kırmışım yetmemiş… Ben yine diyorum. Ben de böyle bir potansiyel var. Ben böyle bir şeyi yine yapabilirim” ifadeleri yer aldı. 
 
“BİZ ASLA DOĞRUDAN ŞAŞMADIK”
 
Yayınladığı videonun altına dipnot da düşen Peker, “Biz karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşanlardan asla olmadık. Dostlarımız da düşmanlarımız da şunu lütfen unutmasınlar… Yapacağımızı söylediğimiz şeyler belki biraz gecikebilir ancak Yüce Allah’ın izniyle mutlaka gerçekleşir. Ne dediysek o... Hem vallahi, hem billahi ne dediysek o!!! Hayata korkusuzca bakanlar ölümden de korkmazlar” sözleriyle  o hainlere karşı bir kez daha dik duruşunu sergiledi.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Peker,, Ergenekon, savunmasını, yayınladı, Hainlere, ince, mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı