RİZE'DE SİYASET KIZIŞIYOR
Haber
05 Mayıs 2021 - Çarşamba 10:15
 
RİZE'DE SİYASET KIZIŞIYOR
Siyaset Haberi
RİZE'DE SİYASET KIZIŞIYOR

HDP'NİN MANEVİ RİZE İL BAŞKANI; SALTUK DENİZ


Pkk'nın siyasi ayağı Hdp'ye her çattığımızda ses CHP Genel Merkezinden geliyordu, şimdi yerellere kadar uzamış. Ormanlarımızı ateşe veren Pkk'nın temsilcileri İkizdere'mize geliyor her vatansever insan olarak tepkimizi gösteriyoruz, gel gör ki karşı çıkan siyasi görüşü ne olduğu belli olmayan Chp Rize İl Başkanı Saltuk Deniz oluyor. Hdp'nin manevi il başkanımısın?


Yanına aldığı isimlerde tam kendine göre. ''Ulus devletin miladi doldu'', ''Ulusalcıların istifası Chp'yi güçlendirir'' sözleri ile tanınan hile ile Chp yönetimine seçilen Mehmet Bekaroğlu. Diğer isim ise, Zaman gazetesinin kapanmaması için koşa koşa gazetenin kapısına giden katıksız amerikancı Mahmut Tanal.


Bu üç isim, bırak ağacı veya çiçeği herhangi bir canlıya bile değer vermez. İkizdere bunların umrunda bile değil. Tek görevleri var halkı kışkırtmak, toplum içinde kargaşa çıkarmak.


ATATÜRKÇÜLER CHP'DEN ATILIRKEN SALTUK DENİZ NASIL PARLADI


Malum herkesin bildiği bir Yeni Chp süreci vardı. Büyük Ortadoğu Projesi'ne karşı çıkan Baykal'a yapılan bir kaset operasyonu ile Kemal Kılıçdaroğlu genel başkan yapıldı. Adım adım tüm Atatürkçü isimler partiden atıldı ve diğerleri istifaya zorlandı. Parti tüm organları ile liberal ve sahte solcularla doldurulup AB-D ile tam uyumlu çalışacak hale getirildi. Rize'mizde de sancılı bir süreçten sonra Bekaroğlu ile uyumlu çalışan birini buldular. Bu arada hakkını teslim etmeliyim. Nasıl olurda Chp Rize teşkilatındaki o kadar Atatürkçü ismi ikna etti. Bu isimleri nasıl 1 yılda sindirdi. Benim bildiğim o isimler asla Bekaroğlu ile yanyana gelmezdi. Hatta çoğu Kılıçdaroğlu'na direnen insanlardı. Yılların Chp'sini Hdp ve LGBT ile yanyana getirerek kitlesini ikna eden Kılıçdaroğlu ile aynı sudan içmiş heralde.


BOŞA KÜREK ÇEKİYORSUNUZ, CHP AB-D'NİN ELİNDE

  
Chp içinde hala umudunu koruyan, partisini Kılıçdaroğlu ve ekibinden kurtarmak isteyen temiz insanlar olduğunu biliyorum. Ancak acı bir gerçek ile yüzleşmek zorundasınız. Chp'nin tüm organ ve delegeleri genel merkez ile uyum içinde. Örümcek ağı gibi heryeri sarmışlar. Çabanız boşa. Ülkemizin her yerinde Chp, Hdp ile anılıyor ve LGBT ile. Chp'yi kurtarmak için harcadığınız emeği vatanımızın Tam Bağımsızlığı için harcamalısınız.

 

Salih ÖKSÜZ
Vatan Partisi Rize İl Başkanı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'DE, SİYASET, KIZIŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı