RİZE'DE YENİ BİR YÖRESEL ÜRÜN ÇARŞISI DAHA
Haber
22 Şubat 2021 - Pazartesi 16:07 Bu haber 1971 kez okundu
 
RİZE'DE YENİ BİR YÖRESEL ÜRÜN ÇARŞISI DAHA
Rize Haberi
RİZE'DE YENİ BİR YÖRESEL ÜRÜN ÇARŞISI  DAHA

Rize İkizdere Belediyesinin Yöresel Ürünleri ilçede pazarlama ve satmak amacıyla seçim öncesi vaat ettiği projelerden Yöresel Ürün Çarşısı için çalışmalar devam ediyor.

    
MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’İkizdere yöresel ürünler pazarı ve dere geçişi kamelya projelerimizin proje çalışmaları bitti hamdolsun. Kamelyalar için alt betonlarını döktük ve ahşap belediyemizin atölyesinde imalatına başladık. Kamelyalar bu yaza yetişecek inşallah. İlçede yöresel ürünlerin değerlendirilmesi pazarlanması konusunda eksiğimiz vardı, bu ürünlerimizi satacak yerimiz yoktu. Seçimde söz vermiştik.

   
Söz verdiğimiz Yöresel ürün çarşımızı hazırlamaya başladık. Kamelyalarla aynı alanda konuşlandıracağımız yöresel ürünler pazarı ahşap yapılardan oluşacak ve 2022 yazın da onları halkımızın hizmetine sunacağız. Bölgenin elektrik aydınlatması ve alt yapısı bittiğinde çekim merkezi olacak inşallah. Bu projede proje çalışmalarını yürüten İkizdere Belediyesi Fen İşleri ekibime ve mimarımıza Hacer hanıma ilçem adına teşekkür ediyorum’dedi.

 

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: RİZE'DE, YENİ, BİR, YÖRESEL, ÜRÜN, ÇARŞISI, , DAHA,
Yorumlar
Haber Yazılımı