RİZE'YE 5 YENİ SOSYAL TESİS
Haber
07 Aralık 2019 - Cumartesi 16:19
 
RİZE'YE 5 YENİ SOSYAL TESİS
Rize Haberi
RİZE'YE 5 YENİ SOSYAL TESİS

Başkan Metin, Müstakil Sohbetler Programının Konuğu oldu

 

MÜSİAD Rize Şubesinde MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Müstakil Sohbetler’ programına konuk olan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin iş adamlarına çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler vererek görüş alışverişlerinde bulundu.

 

Başkan Rahmi Metin;  “Rize Belediye başkalık görevine geldiğimiz günden bugüne bütün mahallelerimizi teknik ekibimizle adım adım gezerek muhtarlarımızdan, vatandaşlarımızdan taleplerini alarak mahallelerimizin bir raporunu hazırladık. Sorunları biliyor ve çözümü noktasında çalışmalarımızı başlattık. Bu çalışma programını öncelik sırasına koyarak mahalle mahalle yürütmekteyiz. Her gün ekibimiz sahada asfalt, beton, duvar çalışması, yol çalışması gibi pek çok konuda çalışmaktadır. Bunun yanında tabi ekonomik olarak belediyemize kaynak getirecek ve tasarruf sağlayacak birçok konuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sahille ilgili çalışmalarımızı başlattık yürüyüş ve bisiklet yolunda önemli bir aşama kat ettik, önümüzdeki aylarda da beş tane belediye sosyal tesisi kazandıracağız. Birçok yatırımlarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

Yaklaşık üç saat süren toplantıda Başkan Metin, belediye çalışmaları, yapılması düşünülen yatırımlar, belediyenin ekonomik durumu, kurum işleyişi gibi konularda bilgiler verdi ve toplantıya katılan MÜSİAD üyesi iş adamlarının sorularını yanıtlayarak program sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'YE, 5, YENİ, SOSYAL, TESİS,
Yorumlar
Haber Yazılımı