RİZELİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISINDAN RİZELİ HEMŞEHRİLERİNE SELAM VAR
Haber
14 Şubat 2020 - Cuma 18:19 Bu haber 2325 kez okundu
 
RİZELİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISINDAN RİZELİ HEMŞEHRİLERİNE SELAM VAR
Rize Haberi
RİZELİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISINDAN RİZELİ HEMŞEHRİLERİNE SELAM VAR

Yılbaşı öncesi Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile TC Devlet Demiryolları DDY Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rizeli isim Öner Özgür’ün Ankara’daki konukları oldular.. 


Genel Müdür Yardımcısı Özgür Ankara-Altındağ’daki GAR binasında Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu, Yeni Çayeli Gazetesinden Süleyman Saklı ve  Rizesporlu eski futbolcu M.Ahmet Tuzcu ile sohbet ederek memleket özlemi gidediler. Rizeli Genel Müdür Yardımcısı Öner Özgür kendisine hediye edilen 53 numaralı Rizespor formasıyla hatıra resim çektirdi.  Başkent’teki bu dayanışma ziyaretinden oldukça memnun kalan  DDY Genel Müdürü Yardımcısı İnşaat Yüksek Mühendisi Öner Özgür yaptığı kısa konuşmada ‘Rize ve Rizelileri Başkent'te en iyi bir şekilde temsil etmek için çok yoğun bir şekilde çalışmaktayım. Ankara’dan tüm hemşerilerime ve dostlarımıza da  aracılığınızla  selamlarımı iletiyorum ’dedi. 


KTÜ İnşaat Fakültesinden Mühendis olarak Birincilikle mezun olan Öner Özgür bu göreve atanmadan önce Antalya, Bursa ve Ankara’daki Karayollarında Bölge Müdürü olarak görev yapmıştı. 

Kaynak: () - Ömer YILMAZ Editör:
Etiketler: RİZELİ, GENEL, MÜDÜR, YARDIMCISINDAN, RİZELİ, HEMŞEHRİLERİNE, SELAM, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı