TÜRKİYE’NİN GENÇ YILDIZLARINA TAM DESTEK
Haber
26 Ocak 2022 - Çarşamba 17:39
 
TÜRKİYE’NİN GENÇ YILDIZLARINA TAM DESTEK
Spor Haberi
TÜRKİYE’NİN GENÇ YILDIZLARINA  TAM DESTEK

İZMİR/Gaziemir  Sarnıçta yer alan İYK FİGHT CLUP isimli kickboks klübünün hem antrenörü hem sahibi İbrahim Yunus Kurt ve sporcularından Melisa Kafali, Umut Öztürk, Serdar Özdemir, Selahattin Demirer Kickboks alanında birçok başarıya imza atıyor..


Sporculardan  Melisa Kafali: 16 yaşında; Gençler +70 KG lowkick Türkiye şampiyonu, 2 defa Yıldız Kadınlar Ege Bölge şampiyonu, 2 defa Gençler Ege Bölge şampiyonu, İzmir okullar arası şampiyonu ve Kadına Şiddet Turnuvası şampiyonu.oldu


Umut Öztürk: 18 yaşında; Avrupa Kupası üçüncüsü, Gençler 91 KG lowkick Türkiye ikincisi, 5 defa Ege Bölge şampiyonu, 4 defa İzmir şampiyonu ve 2 defa Profesyonel Kickboks şampiyonluğuna ulaştı. 


Serdar Özdemir: 21 yaşında; 4 defa Ege Bölge Kickboks şampiyonu, 2 defa Ege Bölge şampiyonu ve 3 defa İzmir şampiyonu oldu.


Selahattin Demirer: 23 yaşında; 3 defa Ege Bölgesi şampiyonu ve 2 defa Profesyonel Kickboks şampiyonu.


Ordu’da 19-23 Ocak arasında gerçekleşen Türkiye şampiyonasına katılan sporculardan Melisa Kafali Türkiye şampiyonu, Umut Öztürk Türkiye ikincisi oldular.  Şimdiki hedefleri Mayıs  ayında   İstanbul’da yapılacak olan Dünya şampiyonasına hazırlanıp ülkemize altın madalyalar kazandırmak. Bu genç yaşlarında büyük başarılara imza atan genç sporcularımıza İZMİR  GCK BOZ GROUP Sigorta ve Aracılık Hizmetleri karşılıksız destek olmaya devam ediyor

 

GCK BOZ GROUP’un Genel Müdürü Ali BOZ:” İYK FİGHT CLUB’ ün sporcularından Melisa Kafali ve Umut Öztürk Türkiye şampiyonasında gösterdikleri başarılarla bizleri gururlandırdı. Böyle genç yeteneklere destek çıkıp yanında olmak ve özellikle kadına şiddet olaylarının arttığı bugünlerde kadınların neler yapabileceğini bütün Türkiye’ye ve Dünya'ya göstermek çok önemli. Mayıs ayında gerçekleşecek olan Dünya şampiyonasında sporcularımıza başarılar diliyorum. Sporcularımızı bu  üstün başarılarından dolayı tebrik ediyor,  ”  GCK BOZ GROUP Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, olarak  Türkiye’nin gururu olan bu sporculara destek vermekten ve sponsor olmaktan Türk sporu adına gurur duyuyoruz"  dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE’NİN, GENÇ, YILDIZLARINA, , TAM, DESTEK,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TÜRKİYE’NİN GENÇ YILDIZLARINA  TAM DESTEK
TÜRKİYE’NİN GENÇ YILDIZLARINA  TAM DESTEK
Yorumlar
Haber Yazılımı