Reklamı Geç
HABER DETAY
Rize'de defalarca takla attı. sürücü hayatını kaybetti.
05 Haziran 2019 - Çarşamba 19:43
Rize

Rize'de Karadeniz Sahil Yolunda sabah saatlerinde meydana gelen tarfik akzasında Rize istikametinden Çayeli istikametine gitmekte olan 53 DD 856 plakali özel otomobil İslampaşa Mahallesi mevkiinde 61 plakalı tankere arkadan çarparak savruldu.

 

Tankere çarpması sonucu defalarca takla atan araç hurdaya dönürken kazada araç sürücüsü Kenan Yaman olay yerinde hayatını kaybetti.

 

Kaza sonrası Karadeniz Sahil yolunda  ulaşım  tek şeritten sağlandı.

 

Adınız
Yorumunuz
sürücüler - 06 Haziran 2019  
bir araba süratle geldi- zor durdu..eliyle sktr hareketi ve inip üzerime yürüdü..anası yanımda...vurmadı ya sana dedi.. ana siz de zarar görebilirsiniz dedim..yetiştirdği evlat böyle..süratli gidenler de uzmanlar cinsel sorunlar olduğunu söylüyor..

Asım - 06 Haziran 2019  
Eee ülkeye 30 bin lira ya giren arabayı vatandaşa 100 bin lira ya satar san böyle tenekeler de vatandaşlarını Yok pahasına kaybedersin" bu ülkede en ucuz şey Insan hayatı... yalandan çıkıp da vatandaşlar için şunu yaptık bunu yaptık demeyin" Yaptiginizi iddia ettiğiniz şeyler ihale verme çabasından başka bir şey değil"Hiç bir şeyi layık görmediniz bu ülkenin insanına... elin gürcü su adam gibi arabaya biner biz de koç un şasi si olmayan tenekelerine...

Deli - 08 Haziran 2019  
Gürcü- Tank gibi Toyota Prado biner. Aynı paraya türk kartal biner. Dünyada Akepe li en luks makam aracını biner. Vatandaş teneke kutularda ölür. Fakat- durmak yok yola devam der. x