Reklamı Geç
HABER DETAY
Rize gelini ünlü sanatçı: Beş dakika süt sağacağım
04 Ekim 2019 - Cuma 11:50
Magazin

Geçtiğimiz ağustos ayında Zeynep adını verdiği bir kız bebek dünyaya getiren ünlü şarkıcı Bengü, mesleğine geri döndü. Ama yine de onun için öncelik bebeğinde.


Eşi RİZELİ iş insanı Selim Selimoğlu ile ilk bebeklerine kavuşmanın heyecanını ve sevincini yaşayan Bengü, geçtiğimiz günlerde de sahneye çıkmadan önce yaşadığı anları konu alan bir video paylaştı. Sahneye çıkmasına çok az bir zaman kalan Bengü, bebeği Zeynep için süt sağmaya başlayacaktı.Tam o anda bir sahne görevlisi kapıya gelip "Son 15 dakika Bengü Hanım" dedi. Ünlü şarkıcı da gülerek "Bir süt sağacağım, bir saniye" diye yanıt verdi.


Bengü videoyu Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Şarkıcının "Tam sahneye çıkacağız, ben bir süt sağacağım. Bunlara alışmanız lazım ey güzel ekibim. Ben artık anneyim" notunu eklediği bu paylaşımına çok sayıda beğeni geldi.


Bengü ile Selim Selimoğlu, geçen yıl ağustos ayında evlenmişti.

İlgili Fotoğraflar
Rize gelini ünlü sanatçı:  Beş dakika süt sağacağım Rize gelini ünlü sanatçı:  Beş dakika süt sağacağım Rize gelini ünlü sanatçı:  Beş dakika süt sağacağım Rize gelini ünlü sanatçı:  Beş dakika süt sağacağım
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.