Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu
02 Ocak 2020 - Perşembe 14:33
Magazin

'Süper yenge' Irina Moroziuk'tan iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu verdi


Rize'nin yengesi olarak bilinen Çaykur Rizeli futbolcu Mykola Morozyuk'un eşi Irina Morozyuk, iddialı iç çamaşırıyla verdiği yeni yıl pozu ile sosyal medyayı salladı. Irina'nın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. (Fotoğraflar instgram' dan alınmıştır


Instagram'da 45 bin takipçisi bulunan Irina Morozyuk, kırmızı iç çamaşırıyla verdiği yeni yıl pozunu takipçileriyle paylaştı. Irina'nın söz konusu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

 

Daha önce sansasyonel fotoğraflarıyla gündeme gelen Irina Morozyuk, bu sefer de yarı çıplak güneşlendiği fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı.


Sosyal medya mecrası Instagram'ı çok iyi kullanan ve 40 bin kişiyi aşkın takipçisi olan Irina'nın bu fotoğrafı çok kısa sürede yüzlerce beğeni aldı.


"Duvara bantlanmış muz" eserine belediyelerden gelen göndermelerin ardından ilginç bir gönderme de Rize'nin yengesi olarak bilinen Çaykur Rizeli futbolcu Mykola Morozyuk'un eşi Irina Morozyuk'tan geldi. Kendisini elinde bir muzla duvara bantlayan Irina, paylaştığı fotoğrafın altına da takipçileri için bir soru bıraktı: Muzumun fiyatı nedir?


Irina, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:


"İtalyan sanatçı Mauriccio Cattelan duvara bir muzu bantla yapıştırdı. Bu çalışmayı 'Komedyen' olarak adlandırdı ve bu eseri Miami'deki uluslararası sanat sergisi Art Basel'de sergiledi. Cattelan'ın duvara bantlanmış muz eserini her biri 120.000 dolar vererek 2 kişi satın aldı. Peki ya benim sanat eserim? "Muzumun fiyatı nedir" ve bu sanat eserine nasıl bir isim verelim? Yorumla..."


Çaykur Rizespor'un Ukraynalı oyuncusu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı salladı.


Seksi model, Instagram hesabından Antalya'da çekildiği çıplak fotoğrafını paylaştı.


Mykola Morozyuk'un eşi Irina Morozyuk, geldiği günden bu yana paylaşımlarıyla kendinden söz ettirmişti.

 

YAKLAŞIK 35 BİN TAKİPÇİSİ BULUNUYOR


Irına Moroziuk'in Instagram'da yaklaşık 35 bin takipçisi bulunuyor. Irına'nın paylaşımları takipçilerinden büyük beğeni alıyor.


FUTBOL TOPUNU DÜŞÜRMEDEN ÜSTÜNÜ ÇIKARMIŞTI


Irina Moroziuk'un geçtiğimiz aylarda futbol topunu düşürmeden elbisesini çıkardığı video, sosyal medyada çok konuşulmuştu.


Irina Morozyuk, bu sefer de Rize Kalesi'nden paylaşım yaparak şehri ne kadar beğendiğini ifade etti.


Irina Morozyuk paylaştığı fotoğrafta, "Bu şehrin güzelliğine gerçekten çok şaşırdım. Rize Kalesi'ndeydik, oradan şehrin ana kısmına açılan bir manzara var ve güzeldi. Bulutlu bir gökyüzü olsaydı, bulutlar ayaklarımızın altında olurdu. Küçük, kesinlikle modern bir şehir, çok canlı. Bir şey satın alabileceğiniz birçok dükkan var. Yaz aylarında çiçekler açarken bu şehrin ne kadar güzel olduğunu hayal edebiliyorum" notunu yazdı


Irina Morozyuk bu sefer de çıplak fotoğrafını paylaşarak vücudunun belli noktalarını çiçek emojisiyle kapatmıştı.


Irina Morozyuk bu sefer de futbolcu eşi Mykola Morozyuk'la birlik yatak pozunu paylaşmıştı.

 

İlgili Fotoğraflar
RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu RİZESPOR'un Süper yengesi Irina Moroziuk iddialı iç çamaşırıyla yeni yıl pozu
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.