Reklamı Geç
HABER DETAY
Ramazan ayı boyunca sokağa çıkma yasağı mı geliyor?
07 Nisan 2021 - Çarşamba 16:26
Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda son dakika çarpıcı mesajlar verdi. Erdoğan'ın "Amacımız ülkemizi Ramazan ayında dinlendirerek bayram sonrası güzel günlere hazırlamak istiyoruz" sözleri Ramazan'da tam kapanma mı geliyor sorusunu gündeme getirdi.


Koronavirüs salgınıyla ilgili Erdoğan, "Amacımız ülkemizi Ramazan ayında dinlendirerek bayram sonrası güzel günlere hazırlamak istiyoruz" dedi. Bu da Ramazan'da tam kapanma mı olacak sorusunu gündeme getirdi. :


"Mecburen sıkılaştırmaya yöneliyoruz"

 

Amacımız ülkemizi bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Mecburen sıkılaştırmaya yöneliyoruz. Türkiye'nin tek başına salgını yenmesi önemli değildir, önemli olan dünyadaki genel iyileşmesinin gerisinde kalmamak, mümkünse önünde gitmektir. Avrupa ülkelerinin hemen tamamı Türkiye'den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor. Biz Ramazan ayı sonrası vaka sayısını 1000-2000 seviyesine düşürürsek turizm için fırsatımız olacak. Ramazan ayında tedbirlere riayet ederek salgının boynunu da kıracağız. Hepimiz aynı Türkiye gemisindeyiz.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.