Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE'DE DEFORME OLMUŞ YOLLAR SÖKÜLEREK YENİDEN ASFALTLANIYOR
12 Nisan 2021 - Pazartesi 10:18
Rize

BAŞKAN RAHMİ METİN, SAHA ÇALIŞMALARINI İNCELEYEREK TEKNİK EKİPTEN BİLGİLER ALDI...


Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin, Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahallelerinde yapılan yatırımları yerinde inceleyerek Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel ve teknik ekipten bilgiler aldı.
 

Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahalleleri arası yaklaşık 2700 metrelik yol güzergahında kısa bir süre önce Rize Belediyesi tarafından başlatılan alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Rahmi Metin, alt yapı çalışmalarının yanı sıra devam eden yol betonu ve benzeri saha çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.


Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahalleleri arası yaklaşık 2700 metrelik yol güzergahında deforme olmuş, ömrünü tamamlamış asfalt yol sökülerek yeniden betonlama çalışması başlatılarak güzergah daha modern bir hale getirilerek vatandaşa hizmet verecek.

İlgili Fotoğraflar
RİZE'DE DEFORME OLMUŞ YOLLAR SÖKÜLEREK YENİDEN ASFALTLANIYOR
Adınız
Yorumunuz
Yakup yilmaz - 14 Temmuz 2021  
Kale mag.Halatcilar mah.sinorunda Cenup YIlmaz a aitarazinin Roger tikanmasiyla Eve Giden patika yol selle yok oldu dilekce verdim belediyeden heyet geldi yasli cocuklar Eve inemiyor simdi bu bayramda bizede bir el atilsa bayram hediyesi olur simdiden tsekkürler.