Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE'DE PROJE YARIŞMASINDA DERECEYE GİRDİLER
23 Nisan 2021 - Cuma 11:15
Eğitim

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde yapılan "Değerlerimizi Yaşatıyoruz" projesi kapsamında’’Tekerleme’’dalına 2.  "Mani Yazma" dalında 3. Öğrenciler İkizdere Atatürk İlk ve Ortaokulu öğrencisi.

     
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan projede ‘Tekerleme’ konusunda Rize 2.olan Zeynep Duru Sürer Atatürk İlkokulu öğrencisi. ’Mani Yazma ’konusunda 3.olan Belinay Berra Bozkurt’ta Ortaokul Öğrencisi. Rize’deki projede dereceye giren öğrencileri aileleriyle birlikte kabul eden İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. Hediye verirken bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz ’çocuklarımızı ve yetiştiren ailesini tebrik ediyor, emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum’dedi.

  

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU
Adınız
Yorumunuz
Tevfik Ağansoy - 23 Nisan 2021  
İsmet bey- taş ocağından taş çıkarmak yerine ikizdere ovit yolunda genisleme yapip oradan lojistik yerine tas göndersinler. Böylece bir taş ile iki is gorulur. Memleketimizde akıllı adam azdır. Müteahhitlerde vura vur gidiyorlar. Yıllar öncede ovit tüneli çok yukarda- giris kotu yuksek- proje yanlış diyordum ama kimseye dinletemedim. Şimdi buyuk araçlar kisin kullanmiyor. Bu dedigimi yapin yol boyunca yarma kazisi yapip- o kayaları sahile dolgu yapsinlar.