Reklamı Geç
HABER DETAY
ÇAY İTHALATINI YASAKLAYACAĞIZ. KAÇAK ÇAYLARI MEYDANLARDA YAKACAĞIZ
01 Haziran 2021 - Salı 17:25
Siyaset

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Kürsüye çıkmadan önce İkizdere’den gelen kadınları selamlayan Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasında ise, “İkizdere’de verilen mücadele, sadece bugünün değil, geleceğin de mücadelesi. Mantığı talan olan bir siyasi anlayış her türlü zorluğu çıkarıyor. Neredeyse bir orduyu görevlendirecek. İkizdereliler güçlerinin farkındalar. Toplumun her kesiminden destek alıyorlar” ifadelerini kullandı.

 

“Çay ithalatını yasaklayacağız”
 

 

Rize ve Artvin için çayın önemine işaret eden Kılıçdaroğlu, “Karadeniz için de fındık stratejik ürün. Bölge halkının gelir düzeyinin yükselmesinin en önemli gerekçesi bu ürüne verilecek olan hakkı olan taban fiyatının verilmesidir. Çay üreticileri isyan etti, ‘verilen fiyat düşüktür’ diye. ‘Fiyatı yükseltin’ dediler. Rizeli ve Artvinli kardeşlerim çay konusunda yıllarca isyan ediyorsunuz. Oy verdiğiniz AK Parti, yıllardır Türkiye’ye çay ithal ediyor. Biz çay ithalatını yasaklayacağız. Kaçak çayı da meydanda yakacağız” diye konuştu.

Adınız
Yorumunuz
RİZELİ - 02 Haziran 2021  
SEN KENDİNİ DÜZELT--RİZELİLERİN YAKASINDAN DÜŞERSEN DAHA İYİ OLUR.ÇÜNKÜ-SİZDEN BEKLENENLER BELLİDİR-ÇAYIDA YOK EDERSİNİZ-XXX ...GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE-YAPILANLAR HAFIZALARDAN SİLİNMEMİŞTİR.LÜTFEN RİZELİYİ-RİZEYİ SİYASETİNE ALET ETME..

YANSIN RİZE ARTVİN. - 02 Haziran 2021  
YAK OĞUL YAK-SİZ NEYİ YAKMADINIZKİ BU ÜLKEDE-HERKESİ YAKTINIZ-KENDİNİZİ HDPY-AMERİKAYA UŞAK ETTİNİZ.SİZE YAKİŞİR.DEVAM.NE KADAR GÜZEL VE EMİNDE SÖYLÜYORSUNUZ-BU YÜZDEN SİZİ İNANİNKİ YÜREKTEN KUTLARIM.YAKMAYA DEVAMMM...