Reklamı Geç
HABER DETAY
Pandemi Sonrası Evlilik Tekliflerinde Artış Yaşanıyor
09 Haziran 2021 - Çarşamba 17:23
Türkiye

Pandeminin hayatlarımızı duraksatıp, pek çok alanda etki altına almasıyla sınırlandırmaların kalkacağı ya da azalacağı normalleşme süreçleri sabırsızlıkla beklenir oldu. Beklenen sürecin yavaş yavaş geldiğini vakaların azalması, sokağa çıkma sınırlandırmalarının bitmesi gibi  gelişmelerle görebiliyoruz. Yazın da gelmesiyle birlikte sabırsızlıkla beklemeye alınan evlilik teklifleri gündemde ilk sıralarda kendini göstermeye başlıyor.


Konu hakkında Sina Pırlanta markası temsilcilerinden aldığımız bilgilere göre, web sitesinde evlilik teklifi kategorisinin ziyaretçi sayısının 30 arttığı bilgisini verdiler. Ayrıca mağazalarından aldıkları istatistiklere dayanarak, evlilik teklifi odaklı ürünlerin satışının arttığı bilgisi de alındı. Marka şu anda bu istatistiklere dayanarak kategoriye özel indirimler planlamakta.


Her kadının hayali olan romantik bir evlilik teklifine ilk adımı atarken, evlilik teklifi yüzüğü modellerinde geniş bir ürün yelpazesi için Sina Pırlanta’nın kaçırılmayacak indirim ve fırsatlarını takipte kalın. Çok çeşitli ürünler her yaştan ve her zevkten kadına hitap eden cinsten. Birbirinden çeşitli ürünlerle, ölümsüz sevgi ve tatlı heyecanların en üst seviyede yaşandığı o özel günü daha da anlamlı kılmak için oldukça iddialı olan Sina Pırlanta, nefes kesici modelleriyle kadınların aklını başından alıyor.


Evlilik Teklifi Sadece Tektaş Pırlanta Yüzükle Mi Yapılır?


O özel ve anlamlı günde elbette yüzük seçeneklerinde tek bir model doğru seçenektir gibi bir algı olmamalıdır. En doğru seçenek sevdiklerinizin zevkini ve tarzını, kısaca ruhunu en iyi yansıtan modellerdir.
 

Evlilik teklifi denildiğinde akla ilk gelen tektaş pırlanta yüzüklerde ise; 4 tırnaklı, kristal kesimli ve yuvarlak halkalı klasik modellerin rağbet gördüğünü söylebiliriz. Modern tasarımlar söz konusu olduğunda ise beyaz altın halkalar, kalın tırnaklı montürler, kare yüzükler ön plana çıkıyor. Modern ve geleneksel sanatı harmanlayan Sina Pırlanta, üst düzey kaliteyi bütçe dostu fiyatlar ile buluşturarak çiftlerin mutluluğuna imza atmayı amaçlıyor.


Birbirinden farklı model seçenekleriyle baget pırlanta yüzükler de fazlaca talep edilen seçeneklerde karşımıza çıkıyor. Şık ve özgün duruşu, farklı kesimi ve fiyat/performans açısından öne çıkması nedeniyle pırlanta baget yüzükler son yıllarda giderek artan ilgiyle karşılaşıyor. 


Evlilik teklifi yüzükleri; klasik tektaş yüzükler, modern tasarım tektaş, baget pırlanta yüzük, oval pırlanta tektaş, prenses kesim tektaş, damla kesim tektaş başta olmak üzere geniş bir yelpazeye sahip. Fakat bu gibi pırlanta yüzük modelleri yanı sıra her bir taşı farklı anlamı simgeleyen(bereket, mutluluk, huzur, sadakat ve aşk) beştaş yüzükler ya da göz alıcı renkli taşlı yüzükler de oldukça talep görmekte. Tüm bu farklı seçenekleri ele aldığımızda yüzük seçimi sırasında en önemli faktör zevk ve tarz uyumu olmalıdır.


Yüzüklerin üzerinde kişiye özel parmak izi, düğün tarihi gibi detayları da içerebilen seçenekleri sunan Sina Pırlanta Evlilik Teklifi koleksiyonunu ziyaret edin. Zarif ve şık tasarımlarıyla baş döndürürken romantik evlilik teklifini de hakkıyla taçlandırabileceğiniz modellere erişimin ayrıcalığını yaşayın.

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.