Reklamı Geç
HABER DETAY
ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ.
09 Haziran 2021 - Çarşamba 17:44
Türkiye

Ankara'nın Mamak ilçesinde etkili olan sağanak sonrası meydana gelen selde otomobiller ve çöp konteynerleri sürüklendi, iş yerlerini su bastı.
 

Başkent'te öğle saatlerinde sağanak etkili oldu. Aniden bastıran sağanak özellikle Mamak ilçesinde yaşamı olumsuz etkiledi. İlçe merkezinde cadde ve sokaklar su altında kaldı.


Akdere Kutlu Mahallesi Dereboyu Caddesi'nde sel oluştu. Sel nedeniyle caddede birçok araç sürüklenirken sürücüler zor anlar yaşadı. Bazı sürücüler, araçlarını yol kenarına almaya çalıştı. Sel nedeniyle bazı iş yerlerini de su bastı.


Vatandaşlar, yağmur sularından korunmak amacıyla güvenli yerlere sığınırken, çok sayıda araçta ise hasar meydana geldiği belirtildi. Sel nedeniyle caddede cöp konteynerleri de sürüklendi. İlçede Boğaziçi Mahallesi'nde bulunan alt geçit de suyla kaplandı. Belediye ekipleri bölgede çalışma başlattı. 

 

İlgili Fotoğraflar
ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ. ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ. ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ. ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ. ETKİLİ YAĞMUR ÖNÜNE GELENİ SÜRÜKLEDİ.
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.