Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE'NİN EFSANE SPOR ADAMI HAYATINI KAYBETTİ.
27 Ağustos 2021 - Cuma 09:37
Vefat

Rize'nin duayen spor adamalarından, Rize ve Türk Futboluna  uzun yıllar Futbolcu ve Antrenör  olarak hizmet eden Rize'de  yüzlerce futbolcu yetiştiren Hamit SARAÇ hoca  hayatını kaybetti.

 

Bir hafta önce Beynine emboli atan Saraç hoca  Rize RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki  ilk müdahalenin ardından Ordu'daki özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırılmıştı.


Bu sabah hayatını kaybeden Hamit Saraç hoca 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü öğle namazının ardından Rize Merkez reşadiye Mahallesi camiinde kılınacak cenaze namazından sonra  toprağa veilecek

 

RizeninSesi ailesi olarak Hamir Saraç Hocamıza Allah'tan rahmet ailesi sevenleri ve Rize ve Türk spor camiasına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Adınız
Yorumunuz
kara kartal - 27 Ağustos 2021  
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amin.

Yaşar koç - 27 Ağustos 2021  
Allah rahmet eylesın genclık arkadaşim nurlar içinde yat

Ömer SARIAHMETOĞLU - 27 Ağustos 2021  
Allah rahmet eylesin

Cengiz Turan - 27 Ağustos 2021  
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Işıklar içinde uyu.

İlyas Ülkü Tuğcu - 27 Ağustos 2021  
Mekanı cennet olsun.

Recep Avcı - 27 Ağustos 2021  
Eski baba dostu saygı değer hocamın olumunu uzuntuyle öğrenmiş bulundum tum saraç oğlu ailesinin başı sağolsun tum sevenlerinn de başı sağolsun amin inşallah geri kalanlarınada sevenlerininn de Allah sabırlar ve uzun ömürler versin amin inşallah esdelailaheillellh Muhammed Resulullah sallallahu efendimizin yüzü suyu hürmetine duvalrimz kabul olsun sevdiklerimizle beraber AMİn insalllh

Hüseyin Kara - 28 Ağustos 2021  
Yerin mekanın cennet olsun güzel insan Ailene sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.