Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZESPOR'DA SULAR DURULMUYOR. REMY'DEN OLAY GÖNDERME
23 Eylül 2021 - Perşembe 16:30
Spor

Loic Remy’den Bülent Uygun’a olay gönderme
 

Çaykur Rizespor'un Fransız forveti Loic Remy, Karadeniz ekibinin teknik direktör Bülent Uygun ile yollarını ayırmasının ardından sosyal medya hesabından göndermeli bir paylaşım yaptı.


Çaykur Rizespor, teknik direktör Bülent Uygun ile yolları ayırdığını duyurmasının ardından Loic Remy'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.


Remy, Türkçe olarak yaptığı paylaşımında ”Benim yaptığım işi ve ismimi bu şekilde karalayamazsınız. Hile yapan bir yalan, onu şaşırtan bir gerçekten daha iyidir. Sahte gerçekler ve gerçek yalanlar vardır. Dürüstlük adına doğruyu söyle” ifadelerini kullandı.Çaykur Rizespor'un Bülent Uygun ile karşılıklı anlaşarak sözleşmenin fesih edildiğini duydurmasının ardından takımın yıldız oyuncusu Loic Remy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.


TAKIMDAN GİTMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ


Bülent Uygun, 2-1'lik Altay mağlubiyetinin ardından yaptığı basın açıklamasında, “Takımdan gitmesini istediğimiz adamlar vardı, hatta Remy ‘Ben gidiyorum' dedi, sonra dedi ki ‘Ben bu paralara yer bulamam' gerisin geri geldi. ‘İdmana çık’ dedik çıkmadı, ‘Sakatım' dedi ‘Sahada çukur var' dedi. Hatta 1-2 oyuncu ‘Hoca gider nasılsa Türkiye'de sistem böyledir' dedi” ifadelerini kullanmıştı

Adınız
Yorumunuz
Kemal Uzun - 23 Eylül 2021  
Rizespor bu stadla bir yere varamaz" Başkan Rizeye ve Rizespora bir iyilik yapayım diyorsa- doğru dürüst bir stada yaptırsın Rizeye. Rizesporun taraftarının o stada gitmeye ayağı çekmiyor...